18 Nisan 2013

BilyonerShop Sitede Sattığı Ücretini Aldığı Ürünü Göndermiyor!

13.4.2013 günü BilyonerShop'dan kredi kartı ile satın aldığım Remington PG6050 Set için müşteri temsilcilerinden birisi 17.4.2013 telefonla ulaşarak ürünün temin edilemediğini ve istersek
yerine daha üstün philips qg3030 modelini verebileceklerini iletti, daha üstün denilen cihazın fiyatı remington'un nerdeyse çeyreği ve istediğim özelliklere sahip olmadığından siparişi iptal etmelerini istedim.

Ancak çevremde gördüm ki bu ürünü satın alan bazı kişilere ayrıcalık yapılarak siparişin iptal edilmeyip Remington PG6050 yollanacağı söylenmiş.Sizin böyle bir hakkınız yok bu olayı sonuna kadar kovalayacağım.Parasını verip 4 gün önce almış olduğum cihazın bana tesliminin yapılmasını istiyorum.

Miraç 102 Okunma

Cevaplar

  • Miraç23 Nisan 2013

    Firmanızdan hala bir geri dönüş ve ürünün gönderilmesini bekliyorum. Benim sipariş numaram 928 ve benden sonra sipariş yapan arkadaşıma teslimat yapılmış. Arkadaşıma teslim edilen bu ürünün faturası ve bilgileri bende mevcut. Derhal hakkım olan ürünün yollanmasını istiyorum. Yoksa elimdeki bu belgeleri kullanarak gerekli yasal yollara başvuracağım.

  • BilyonerShop Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Üyemiz ; Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup, tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön