26 Nisan 2013
Yorum Yap
#1764686

BilyonerShop Satın Aldığım Ürünü Göndermiyorlar!

13.04.2013 tarihinde 984 sipariş numarasıyla Remington PG6050 bakım seti sipariş vermiştim birkaç gün sonra müşteri hizmetleri arayıp tedarikte sorun olduğu hiç kimseye ürünü göndermeyeceklerini başka ürün veya para iadesinden başka bir seçenek olmadığını söylediler.


Bende önerdikleri vasat ürünü kabul etmeyip firma zor durumda kalmasın diye ısrarda etmeyip iade istedim. Ancak birkaç gün sonra gördüm ki ürünü satın alan birçok kişiye ürün hediyesiyle birlikte gönderilmiş. Üstelikte sipariş sırasıyla da değil diretip ısrar eden herkese ürünler gönderilmiş.


Tutarsız müşteri ilişkileri anlayışıyla iyi niyetli müşteriyi suistimal eden müşteri memnuniyetini hiçe sayan firmayı kınıyorum.

Ferhat Ferhat 96 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat01 Mayıs 2013

    20adet stok girilmiş anlıyoruz ancak 20 adet stok için ilk 20 siparişi gönderip üzerini iptal etmeniz gerekmiyormuydu? öyleyse niye kimisi 10. sıradaki siparişini bile teslim alamazken 200. sıradaki müşterilere ürün gönderiliyor bu nasıl bir tutarsızlık firmanız bu hareketiyle ürünü teslim alan veya alamayan birçok müşterinin gözünde bitmiştir

  • BilyonerShop Temsilcisi26 Nisan 2013

    BilyonerShop.com İnterlink İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. tarafından yönetilen, Bilyoner.com üyelerine özel olarak sunulmuş bir alışveriş sitesidir. BilyonerShop.com’a Bilyoner müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapıldıktan sonraki tüm süreçler İnterlink tarafından sağlanmaktadır. 12 Nisan 2013 Cuma günü Remington PG6050 markalı ürün için özel bir kampanya düzenlenmiş ve bu özel kampanyada sistemsel bir aksaklık yaşanmıştır. Remington PG6050 ürününe kampanya için tanımlanmış olan 20 adet stok sayısı aşılmış, bir gecede kampanya üzerinden 207 adet sipariş alınmıştır. Durum fark edildiğinde, kampanya İnterlink tarafından yayından kaldırılmıştır. Yaşanan bu problemden dolayı, bilgimiz dışında İnterlink firması üyelerimiz ile iletişime geçmiş, ürünü tedarik edemediği yönünde bilgi vermiştir. Üyelerimizin mağduriyet yaşamaması için önerilen, “muadil ürün” olduğu söylenen Philips QG 3030 model ürün, bazı üyelerimiz tarafından kabul edilmiş, bazı üyelerimiz ise siparişinin iptalini talep etmiştir. Philips QG 3030 model ürünün önerilmesi de yine bilgimiz dışında gelişmiştir. Bilyoner.com olarak yaşanan bu durumdan dolayı üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. Sorunun çözümü için gerekli adımlar atılmış olup, süreç tarafımızca takip edilmektedir. Siz değerli üyemizden, bilgimiz ve isteğimiz dışında yaşatılan bu memnuniyetsizlik için özür dileriz. Siparişinizin durumu ile ilgili Interlink tarafından bilgi verildiği anda siz değerli üyemize bilgilendirme yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları