17 Nisan 2013 #1747644

BilyonerShop Satın Aldığım Ürünü Göndermiyorlar!

13. 04. 2013 tarihinde BilyonerShop'dan aldığım 1158 sipariş numaralı Remington PG6050 Erkek Bakım Seti sipariş setimi temin edemekdikleri gerekçesiyle bu öğlen (16. 04. 2013) arandım. Bu ürünün yerine de -dikkatinizi çekerim- çok daha iyi özellikli olan muadili Philips QG-3030 Erkek Bakım Kiti' ni göndereceklermiş. Kapattı telefonu bir araştırayım dedim.


Benim aldığım kitin piyasa değeri 120 lira önerdiklerinin 50 lira. Bu nasıl daha üstün özellikli muadil ürün oluyor? Resmen adam yanıltmaya çalışıyorlar. Telefonda adam yanıltmaya çalışıyorlar. Daha önce de kampanya yapıp ürün göndermediklerini öğrendim. Ürünleri kampanyalı diye gösterip tüketicileri mağdur ediyorlar.

Fatih 75 Okunma

Cevaplar

 • Fatih'in Teşekkür Mesajı13 Temmuz

  Kendimin satın aldığı ürünü bana ufak bir hediye ile birlikte gönderdikleri ve mağdur etmedikleri için teşekkür ederim.

 • Fatih26 Nisan 2013

  Sonunda bilyoner sadece isim hakkını elinde bulunduran bilyonershop sitesinin hatasını telafi etti ve ürünümü yanında ufak bir hediye ile birlikte gönderdi. Teşekkürler bilyoner.

 • Fatih17 Nisan 2013

  Henüz iletişime geçilmedi ancak belirtmek isterim ki; Sipariş verdiğim ürünü istiyorum. 3 te bir fiyatı olan çok daha üstün özellikleri var diye kandırmaya çalışitığınızı değil. Siparişimi de iptal etmek istemiyorum. Bakım kitimi istiyorum. Eğer bu site üzerinden sonuç alamazsam ve ürünü göndermezseniz tüketiciyi kandırdığınızdan dolayı kendi ilimdeki hakem heyetine başvuracağım.

 • BilyonerShop Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sayın Üyemiz ; Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup, tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön