29 Nisan 2013
Yorum Yap
#1767672

BilyonerShop İstemediğim Halde Muadil Ürün Yolladı!

BilyonerShop. com, 14. 03. 2013 tarihinde aldığım Remington markalı ürün için tedarik edemiyoruz dediler ve yerine muadili olarak söyledikleri Philips qg3030 marka ürünü teklif ettiler. Ben kabul etmediğimi hem mail atarak, hemde 17. 04. 2013'te Sikayetvar. com'a şikayet oluşturarak bildirdim.


Ama 18. 04. 2013'te muadil ürün kargoya verilmiş. İade edip, satın almış olduğum Remington markalı ürünü istememe rağmen, iptal edeceğiz diyorlar. BilyonerShop. com sitesindeki siparişlerim bölümünde ve sözleşmede yazan Remington PG6050 ürünü göndermenizi talep ediyorum. Tedarik edemiyoruz söyleminize de inanmıyorum! Nasıl oluyor da tedarik edilemeyen ürün birçok kişiye gönderilmiş oluyor.

Oktay Oktay 169 Okunma

Cevaplar

  • Oktay15 Mayıs 2013

    1 hafta geçti, ilgilenen yok. Müşteri memnuniyeti sıfır. Gören, duyan uzak dursun

  • Oktay07 Mayıs 2013

    Firma sadece cevap verme puanını arttırmak için aynı cevabı veriyor. Kaç gün geçmesine rağmen hiçbir çözüm üretilmedi. Telefonda tedarik edilemiyor, kimse gönderilmeyecek denilerek bizler kandırıldık. Çünkü firma tedarik edip, bazı müşterilerine ürünü gönderdi

  • BilyonerShop Temsilcisi07 Mayıs 2013

    BilyonerShop.com İnterlink İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. tarafından yönetilen, Bilyoner.com üyelerine özel olarak sunulmuş bir alışveriş sitesidir. BilyonerShop.com’a Bilyoner müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapıldıktan sonraki tüm süreçler İnterlink tarafından sağlanmaktadır. 12 Nisan 2013 Cuma günü Remington PG6050 markalı ürün için özel bir kampanya düzenlenmiş ve bu özel kampanyada sistemsel bir aksaklık yaşanmıştır. Remington PG6050 ürününe kampanya için tanımlanmış olan 20 adet stok sayısı aşılmış, bir gecede kampanya üzerinden 207 adet sipariş alınmıştır. Durum fark edildiğinde, kampanya İnterlink tarafından yayından kaldırılmıştır. Yaşanan bu problemden dolayı, bilgimiz dışında İnterlink firması üyelerimiz ile iletişime geçmiş, ürünü tedarik edemediği yönünde bilgi vermiştir. Üyelerimizin mağduriyet yaşamaması için önerilen, “muadil ürün” olduğu söylenen Philips QG 3030 model ürün, bazı üyelerimiz tarafından kabul edilmiş, bazı üyelerimiz ise siparişinin iptalini talep etmiştir. Philips QG 3030 model ürünün önerilmesi de yine bilgimiz dışında gelişmiştir. Bilyoner.com olarak yaşanan bu durumdan dolayı üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. Sorunun çözümü için gerekli adımlar atılmış olup, süreç tarafımızca takip edilmektedir. Siz değerli üyemizden, bilgimiz ve isteğimiz dışında yaşatılan bu memnuniyetsizlik için özür dileriz.

Ziyaretçi Yorumları