17 Nisan 2013
Yorum Yap
#1749133

BilyonerShop Ellerinde Olmayan Ürünün Satışını Yapıyorlar!

13.04.2013 tarihinde bilyonershop üzerinde 971 sipariş numarası ile Remington PG6050 traş makinesini satın aldım. Fakat dün beni arayarak aşırı talepten dolayı ürünü tedarik edemediklerini bu nedenle de bana eğer istersem "daha üst" bir model olan Philips QC3030 model traş makinasını göndereceklerini söylediler. Bende muadil veya daha bir üst model diye kabul ettim. Fakat daha sonradan öğrendim ki daha alt bir modelmiş bu ürün. Ben mağduriyetimin giderilmesini ve satın almış olduğum ürünün bana gönderilmesini talep ediyorum.

Murat Murat 67 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat21 Nisan 2013

    Hem Bilyoner.com hemde BilyonerShop.com üzerinden kendimi açıklayacak şekilde size ulaştım ama hala elle tutulur bir cevap alabilmiş değilim. Kopyala yapıştır mesajdan farklı birşey yok ortada. Durum muallakta kaldı. Bana hangi ürünü göndereceksiniz bilmek istiyorum. Kendi sipariş ettiğim mi yoksa sizin önerdiğiniz mi?

  • BilyonerShop Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Üyemiz ; BilyonerShop üzerinden satın aldığınız siparişiniz ile ilgili inceleme yapabilmemiz için Bilyoner.com üzerinden giriş yaparak ''Bize Yazın'' bölümünden üyelik bilgilerinizi tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Bilyoner.com

Ziyaretçi Yorumları