18 Nisan 2013

BilyonerShop Ürünümü Teslim Etmiyor!

13.04.2013 tarihinde 1038 sipariş numaralı Remington PG6050 marka ürünümü göndermek yerine telefon edip bedeli aldığım ürünün bedelinden çok düşük ama ondan daha iyi olduğunu idda ettikleri(!) ürünü tabi caizse yutturmaya çalışıyorlar.

Kredi kartımdan aynı gün çekilen tutar siparişimi keyiflerine göre iptal ettikten sonra bile 5 gün geçmesine rağmen iade edilmemiştir. Satış sözleşmesinde de yazdığı üzere en fazla 30 gün+10 gün yazılı beyan ederek ürünü tedarik edip tarafıma yollamakla yükümlüsünüz!

Ürünü tedarik edemedik demek müşteriyi yanıltmakdır. Madem ki stoklarınızda yok ürünü satışa açıp binlerce kişiyi paralarıyla mağdur etmeyecektiniz .Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum!

Harun 78 Okunma

Cevaplar

  • Harun 23 Nisan 2013

    13. 04. 2013 tarihinde 1038 sipariş numarasıyla Remington PG6050 sipariş ettim. 3-4 gün sonra aradılar ve muadil dedikleri ancak uzaktan yakından alakası olmayan bir ürün teklif ettiler ve ya iptal ya da bu ürünü seçeceksiniz kesinlikle sipariş ürünü gönderilmeyecek dediler. Ben de mecbur iptal edin o zaman dedim. Bugün donanım forumdaki yaklaşık 10 tane arkadaşın ürünleri ellerine ulaşmış bir kaçı da kargo bekliyor. Firma tarafından resmen kandırıldım. Kesinlikle gönderilmeyecek dediğiniz ürünü diğer üyelere nasıl gönderebiliyorsunuz ? Firmanın beni aldatarak iptal ettiği siparişimi acilen göndermesini istiyorum. Aksi halde THH'ye sözleşme ve diğer üye ürün fotoğraflarıyla başvuracağım.

  • BilyonerShop Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Üyemiz ; Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup, tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön