27 Nisan 2013

BilyonerShop Ürünümü Göndermiyor!

Bilyonershoptan 14. 04. 2013 tarihinde sipariş ettiğim 1173 sipariş nolu Remington R6150 Tıraş Makinesi aradan 13 gün geçmesine rağmen halen işleme alındı olarak bekliyor ve kargolanmadı. Tarafıma herhangi bir muadil ürün için dahi dönüş yapmayan firmadan şikayetçiyim.

Sözde bilyoner.com gibi Türkiye devi bir sitenin arkasında olduğu firmada bilyoner desteği asılsız sanırım. Ürünümün bir an önce tarafıma gönderilmesini talep ediyorum yoksa tüm sosyal platformlarda ve tüketici mahkemesinde şikayetini dile getireceğim.

Sercan 152 Okunma

Cevaplar

  • Sercan08 Mayıs 2013

    bu ne saçma standart bi cevaptır ya aldığım ürünüde mi okumadınız şikayetimde pg6050 ürünün kampanyasından bahsebilmiş cevapta benim ürünüm r6150 birz saygı biraz cicciyet ne kadar müşterisini önemsemeyen uyduruk sahtekar bir siteymiş mu anlamıyorum bide bilyoner desteğiyle yazmışlar.

  • BilyonerShop Temsilcisi07 Mayıs 2013

    BilyonerShop.com İnterlink İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. tarafından yönetilen, Bilyoner.com üyelerine özel olarak sunulmuş bir alışveriş sitesidir. BilyonerShop.com’a Bilyoner müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapıldıktan sonraki tüm süreçler İnterlink tarafından sağlanmaktadır. 12 Nisan 2013 Cuma günü Remington PG6050 markalı ürün için özel bir kampanya düzenlenmiş ve bu özel kampanyada sistemsel bir aksaklık yaşanmıştır. Remington PG6050 ürününe kampanya için tanımlanmış olan 20 adet stok sayısı aşılmış, bir gecede kampanya üzerinden 207 adet sipariş alınmıştır. Durum fark edildiğinde, kampanya İnterlink tarafından yayından kaldırılmıştır. Yaşanan bu problemden dolayı, bilgimiz dışında İnterlink firması üyelerimiz ile iletişime geçmiş, ürünü tedarik edemediği yönünde bilgi vermiştir. Üyelerimizin mağduriyet yaşamaması için önerilen, “muadil ürün” olduğu söylenen Philips QG 3030 model ürün, bazı üyelerimiz tarafından kabul edilmiş, bazı üyelerimiz ise siparişinin iptalini talep etmiştir. Philips QG 3030 model ürünün önerilmesi de yine bilgimiz dışında gelişmiştir. Bilyoner.com olarak yaşanan bu durumdan dolayı üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. Sorunun çözümü için gerekli adımlar atılmış olup, süreç tarafımızca takip edilmektedir. Siz değerli üyemizden, bilgimiz ve isteğimiz dışında yaşatılan bu memnuniyetsizlik için özür dileriz.

  • Sercan04 Mayıs 2013

    Şikayetimi belirtmeme ve müşteri hizmetleriyle de görüşmeme rağmen halen daha siparişim gönderilmesi 2. taksitini ödeyeceğim neredeyse 1 ay oldu firmadan şikayetçiyim ve dava açıcam dolandırıcılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön