23 Nisan 2013

BilyonerShop Remington Tıraş Makinesi Gönderilmedi!

Firma 1068 numaralı siparişimi göndermemiştir. Philips teklif etmiştir. Ben satın aldığım ürününün gönderilmesini istiyorum. Firma vermiş olduğu taahhütleri yerine getirsin. Kurumsallıktan uzak bu tip davranışlar sebebiyle sorunum giderilinceye kadar tüm ortamlarda sözlü şikayet yapacağım. Ayrıca hakkımı aramaya devam edeceğim.

Can 67 Okunma

Cevaplar

  • Can 24 Nisan 2013

    firma siparişimi bana haber vererek iptal edip ürünü göndermiyor. bana ürünü tedarik edemeyeciğini belirtip sonradan ürünleri gönderen zihniyet benim ürünümü iptal ettiriyor benim hakkımı bana kullandırtmıyor. ne kadar az gönderirsek o kadar iyi mantığında şark kurnazlığı yapan bu firma ile bir daha bırakın alışveriş sitesine dahi girmeyi düşünmüyorum. bilyoner.com a da bu vesileyle yıllar sonra para aktarmıştım. ne kadar seviyesiz ve kalitesiz firma olduğu için dolaylı da olsa suçludur. bilyoner.com ile de işim olmayacaktır. herkese farklı davranan sipariş iptalleri ile şark kurnazlığına kendini kaptırmış kurum ve kuruluşlarla işim olmaz. elimden geldiğince kötü reklamını yapıp bu firmalara çevremden kimseye ne ürün aldırtırım ne de tavsiye ederim. benim gibi bir çok arkadaş da olacaktır. bundan sonra bütün platformlarda forumlarda bu gerçekleri anlatacağım.

  • BilyonerShop Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Üyemiz ; Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup, tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön