08 Aralık 2014

Bilyoner.com Hesabına Havale Ettiğim Para Hesapta Yok

Yapı Kredi Bankası ve Bilyoner ortaklığında yanıltıldım. Yapı Kredi Bankası internet bankacılığından Bilyoner sitesine havale ettiğiniz paralar kayboluyor. Dahada ilginci araştırma için dekont istiyorlar ama Yapı Kredi Bankasında dekont yok. Para gitmiş ama dekont yok. Azıcık araştırma yaptım iki firmada aynı holdinge bağlı.

Bülent 3.249 Okunma

Cevaplar

  • Bülent08 Aralık 2014

    Laf.Herkes bilir ki aynı bankada bulunan hesaplar arası EFT yapılmamaktadır.Sadece havale işlemine izin verilmektedir. Bence bu tüketici yanıltarak menfaat sağlamaktır.Ayrıca bilyoner web sitesinde bu konuda herhangi bir detay yeralmamamaktadır.

  • Bilyoner.com Temsilcisi08 Aralık 2014

    Bilyoner.com Yapı Kredi Bankası hesabı sadece EFT'ler için kullanılmaktadır. Yapı Kredi Bankası hesabınızdan Bilyoner.com EFT hesabına, havale olarak hatalı bir işlem yaptığınız görülmektedir. Bu nedenle para transferiniz otomatik olarak Bilyoner.com hesabınıza aktarılamamıştır. İlgili tutar, banka tarafından gelecek bilgiye istinaden Bilyoner.com hesabınıza yüklenebilir, ya da banka hesabınıza iade edilebilir. Para transfer bilginizin bankadan tarafımıza ulaşması 2 ya da 3 iş günü sürebilmektedir. Tekrar aynı sorun ile karşılaşmamanız için aynı kanal üzerinden EFT olarak para transferi yapmanızı rica ederiz. Detaylı bilgiye https://www.bilyoner.com/yardim/para-yatirma/genel adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön