26 Ağustos 2013

Bilyoner.com Yatırdığım Para Hesabıma Geçmedi!

Bu sabah Bilyoner.com'a 20 TL gibi bir para aktardım, param hesaba geçmedi. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım, yarım saatten fazla beni bekletikten sonra telefona çıkan bay, dekontu yollayın ve 15 dakika sonra tekrar arayın dedi. Bence bu konuda yetersizler. 20 TL için 20 TL telefon parası verdim ve yine aradım.

Beni yine yarım saat telefonda beklettikten sonra telefona bir bayan çıktı. Aynı tutumla kendiside dekontun ulaştığını ve konuyu merkeze ilettiklerini belirttiler. 2006 dan beri bu siteye üyeyim, sayısız kupon oynadım ve hizmet kalitesine bakın. Paranın ne zaman geçiceğini sordum, zaman veremediler. Belkide oynamış olduğum kupon tuttu. Kim verebilecek hesabını. Hiç yakışmadı bu.

Tc 1.103 Okunma

Cevaplar

  • Bilyoner.com Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Üyemiz ; Belirtmiş olduğunuz işlem ile ilgili inceleme yapabilmemiz için dekontunuzu göndermenizi rica ederiz. • İşlem dekontunuzun fotokopisini, üzerine “üye numaranızı” da içeren açıklayıcı bir metin ile beraber 0212 330 05 05 nolu faksa veya • [email protected] e-posta adresine, konu (subject) alanına sadece üye numaranızı yazarak açıklayıcı bir metin ile beraber iletmenizi rica ederiz. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön