Bilyoner.com Paramın Hesabıma Yatırılmaması!

Mehmet Turgut T. |

28353**0084975480 kodlu iddia bil. Den kazanılan ikramiyenin 1100 TL'sini 27.11.2014 saat 07:30 gibi 1 sn. de para çekmeye tıklayarak tanımlı hesabıma aktarılmasını istedim. Hesabıma aktarılan bir şey olmadığı gibi yapılan işleme dair de hesap hareketlerim menüsünde bir şey gözükmemekte. Yaklaşık 3'er saat arayla aradığım müşteri temsilcileri tam bir fiyasko.

Özetle ilk aradığım sistemimizdeki sorundan kaynaklandığını belirtti, 2. görüştüğüm topu İş Bankası'nın beceriksizliğine yıktı, 3. görüştüğüme ne zaman bana dönüş yapacaklarını sorduğumda ''bekleyeceksin! '' fırçasını yedik. Paramı elinizde tutmaya ne kadar süre devam edeceksin Bilyoner? Alırken anında, verirken bekleyeceksin!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış Kazanılan Bedelin Yatırılmaması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Turgut T.
  12 Şubat
  16:58

  Bir saniyede para çekme işlemi çalışmıyor. Yalnızca ATM den aktar dediğinizde alabiliyorsunuz tutarınızı. Siteden deneyip canınızı sıkmayın boşuna...

 • Mehmet Turgut T.
  29 Kasım
  18:15

  Okuyanlar için bilgilendirme tabiki değişen birşey yok, bilyoner hesabıma yüklenen meblağı tekrar 1 snde para aktarma seçeniğiyle denediğimde param hala kayıp. Aynı ciddiyetsiz, sorun çözmeden uzak cevaplar. Bankalara atılan çamurlara devam, tüm görüşmeleri kayıt altına alıyorsunuzya bende aldım paylaşmaya başlayacağım en zaından insanlar neyle karşılaşacaklarını bilsinler tercihlerini yapsınlar. Sanki Madagaskardan para yollayacaklar...

 • Mehmet Turgut T.
  28 Kasım
  18:27

  Beklemedeyiz... Param hala kayıp tabiki...

 • 28 Kasım
  16:12

  Sayın Üyemiz,

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimimiz ile paylaşılmıştır. İncelemenin ardından siz değerli üyemize bilgilendirme sağlanacaktır.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için size teşekkür ederiz.

  Bilyoner.com

 • Mehmet Turgut T.
  28 Kasım
  12:20

  Problem devam etmekte...