Bilyoner.com Param Yatmadı!

Mehmet T. |

Kullanıcı banka hesap bilgileri hatalı diyor 100 TL param boşunamı gitti? Mağdurum yardımcı olur musunuz? IBAN No. Şunu yazdım yolladım dün bu gün bunu söylüyor ne yapmam lazım?

Etiketler :

Kazanılan Bedelin Yatırılmaması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  11:44

  Sayın Üyemiz,

  Banka hesabınıza gerçekleştirmiş olduğunuz para transferiniz, bankanızın verdiği bilgiye göre; hesap numaranızın, banka şube kodunuzun veya bankada kayıtlı isminizin, bilyoner.com’da kayıtlı bilgiler ile uyuşmaması nedeni ile gerçekleştirilememiştir.

  Konu ile ilgili olarak hesabınızın bulunduğu banka ile görüşmenizi rica ederiz. Hesap bilgilerinizin doğru olup olmadığını bankanızın Müşteri Hizmetleri ile görüşerek teyit edebilirsiniz.

  Finansal güvenliğinizin sağlanabilmesi açısından, Bilyoner.com hesabınızda bulunan parayı, sadece kendi adınıza açılmış vadesiz mevduat hesabınıza aktarabilirsiniz.
  Bilyoner.com hesabınızdan kazançlı bakiyenizi banka hesabınıza aktarabilmeniz için Hesabım - Kişisel Bilgilerim alanında IBAN bilginizin kayıtlı olması gereklidir.

  Banka hesabınıza ait IBAN numaranızı ise web sayfası üzerinden 24 rakamdan oluşacak şekilde “Kişisel Bilgilerim” bölümünden güncelleyebilir ya da kaydetmiş olduğunuz IBAN numaranızı silebilirsiniz.

  Para transfer işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye http://www.bilyoner.com/yardim/para-cekme/genel sayfasından ulaşabilirsiniz.

  Bilyoner.com