24 Aralık 2013

Bilyoner.com Kazandığım Kuponları Ödemiyor!

17 Aralık 2013 tarihinde oynanan ve yağmurdan dolayı yarıda kalıp 7.01.2014 tarihine ertelenen Crawley Town-Bristol Rovers maçının bulunduğu iki kuponumda diğer maçlar tutmasına ve bahsettiğim maçın 36 saat içinde oynanmayacağına karar verilmesine rağmen mevzubahis maçın oranı 1.00 kabul edilip kazanmış sayılmamış ve 0-0 bitti gibi gösterilerek kuponların kaybetti görünmesine sebep olmuştur.

Bu konuyla ilgili sitede "bize yazın" bölümüne attığım mesaj ise değerlendirilmemiştir. Kuponların kazanmış gösterilip yeniden hesaplanan meblağın hesabıma yüklenmesi gerek.

Önder 629 Okunma

Cevaplar

  • Bilyoner.com Temsilcisi01 Ocak 2014

    Sayın Üyemiz ; Bilyoner.com; Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’na bağlı, iddaa kurallarının geçerli olduğu sanal bayiidir. 498 kodlu Crawley - Bristol Rovers karşılaşması ikinci devre tamamlanmadan hakem tarafından durdurulmuştur. İlgili karşılaşmanın sonucu maçın kesildiği andaki sonuç olup, 498 kodlu Crawley - Bristol Rovers karşılaşmasının ilk yarı skoru ( 0-0) maçın skoru ise ( 0-0 ) olarak dikkate alınarak kuponunuz değerlendirilmiştir. İddaa oyun kuralı: Bültende yer alan bir karşılaşma, başlamadan ya da ilk yarısında ertelenir ve 1 takvim günü içerisinde oynanmaz ise, o karşılaşmaya tahminde bulunmuş olan bütün iştirakçilerin tahmini doğru sayılır ve oran (1) olarak kabul edilir. Ancak karşılaşma 2.yarı oynanırken ertelenir ve 1 takvim günü içerisinde oynanmaz ise, o anki skor maç sonucu olarak kabul edilir ve kuponlar bu sonuca göre değerlendirildiğini belirtmek isteriz. İlgili oyun kuralı yerel ve elektronik tüm iddaa bayilerinde aynı şekilde uygulanmaktadır. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön