Bilyoner.com Kazandığım Kuponları Ödemiyor!

Önder S. |

17 Aralık 2013 tarihinde oynanan ve yağmurdan dolayı yarıda kalıp 7.01.2014 tarihine ertelenen Crawley Town-Bristol Rovers maçının bulunduğu iki kuponumda diğer maçlar tutmasına ve bahsettiğim maçın 36 saat içinde oynanmayacağına karar verilmesine rağmen mevzubahis maçın oranı 1.00 kabul edilip kazanmış sayılmamış ve 0-0 bitti gibi gösterilerek kuponların kaybetti görünmesine sebep olmuştur.

Bu konuyla ilgili sitede "bize yazın" bölümüne attığım mesaj ise değerlendirilmemiştir. Kuponların kazanmış gösterilip yeniden hesaplanan meblağın hesabıma yüklenmesi gerek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kazanılan Bedelin Yatırılmaması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ocak
  12:26

  Sayın Üyemiz ;

  Bilyoner.com; Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’na bağlı, iddaa kurallarının geçerli olduğu sanal bayiidir.

  498 kodlu Crawley - Bristol Rovers karşılaşması ikinci devre tamamlanmadan hakem tarafından durdurulmuştur. İlgili karşılaşmanın sonucu maçın kesildiği andaki sonuç olup, 498 kodlu Crawley - Bristol Rovers karşılaşmasının ilk yarı skoru ( 0-0) maçın skoru ise ( 0-0 ) olarak dikkate alınarak kuponunuz değerlendirilmiştir.

  İddaa oyun kuralı:

  Bültende yer alan bir karşılaşma, başlamadan ya da ilk yarısında ertelenir ve 1 takvim günü içerisinde oynanmaz ise, o karşılaşmaya tahminde bulunmuş olan bütün iştirakçilerin tahmini doğru sayılır ve oran (1) olarak kabul edilir.

  Ancak karşılaşma 2.yarı oynanırken ertelenir ve 1 takvim günü içerisinde oynanmaz ise, o anki skor maç sonucu olarak kabul edilir ve kuponlar bu sonuca göre değerlendirildiğini belirtmek isteriz.

  İlgili oyun kuralı yerel ve elektronik tüm iddaa bayilerinde aynı şekilde uygulanmaktadır.

  Bilyoner.com