18 Mart 2013

Bilyoner.com Ard Arda 2 Defa Para Yatırdım Sadece Biri Aktarıldı!

Hesabıma ard arda 2 defa para yatırdım ama sadece biri bilyoner hesabıma aktarıldı. ! 2 kez 10 liralık yükleme yaptım. Sadece biri geldi, diğer 10 liram nerede ! "Bize yazın" sayfasından defalarca mesaj gönderdim geri dönüş yapılmadı. Şimdi de buraya yazıyorum, eğer buradan da bir cevap alamazsam hesap hareketlerimi video ile kayıt altına aldım. internete yükleyeceğim!

Ortada bir sorun var belli anlıyorum ama kabullenemediğim şey bu sorunla ilgilenilmiyor olması. Hadi 10 lira büyük bir mevla değil. Fakat ya 10 bin lira yüklemiş olsaydım? 10 bin liram havaya mı uçacaktı ?

Süleyman 77 Okunma

Cevaplar

  • Bilyoner.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Gerekli incelemenin yapılabilmesi için işlem dekontunuzu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. • İşlem dekontunuzun fotokopisini, üzerine ‘’üye numaranızı’’da içeren açıklayıcı bir metin ile beraber 0212 330 05 05 nolu faksa veya • [email protected] e-posta adresine, konu (subject) alanına sadece üye numaranızı yazarak açıklayıcı bir metin ile beraber iletmenizi rica ederiz. Dekontunuzun tarafımıza ulaşması halinde gerekli incelemelerin başlatılacağını belirtmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön