07 Ekim
#12732297

Bilyoner'in  Verdiği Cevap Şaka Gibi!

Kupon ikramiyemi neden vermiyorsunuz veya nasıl kuponunun yattığını izah edin diyorum verdikleri cevap şaka gibi. Cevabı buraya kopyalıyorum. Bilyoner'den oynayacaklara diyorum dikkat


iddia sisteminin bütününde meydana gelen ve elektronik bayi alt yapılarında yapılan zorunlu değişiklikler sonucunda, zaman zaman bazı teknik aksaklıklar yaşanabilmektedir.


Bu nedenle Merkezi Bahis Sistemi üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde (kupon oynama/iptal, kupon değerlendirme, kupon görüntüleme, karşılaşmalara ait oranların değişimi vb...) ve yeni dönem ile ilgili yapılan altyapı çalışmaları sebebiyle verdiğimiz hizmetlerde aksaklıklar yaşanabilmektedir. Kuponlarınızda yer alan karşılaşmaların anlık skor gösterimleri ile ilgili yaşana n gösterimsel sorunun bilgimiz dahilinde olduğunu, yeni sistemin uygulamalarımız ve web sitemize entegre edilmesi ile ilgili çalışmalarımızın devam ettiğini bildirmek isteriz.

Hakan Hakan 3.109 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan21 Ekim

    Handikap 1,0 oynadığım oyunun tuttuğunu sizde onaylamış oldunuz. Maç Sonucu 1-2. Yani handikap 0. Benim kuponumda ev sahibinin iki farkla yenilmeyeceği yönünde olduğundan tutmuş oluyor. Neden bunları üyeliğini iptal ettikten sonra açıklıyorsunuz. Kupon ikramiyem verilmedi. Siteniz yaptıklarıyla tamamen şaibe altındadır.

  • Bilyoner Temsilcisi18 Ekim

    Sayın Üyemiz, 4679…8113 numaralı kuponunuz kontrol edildiğinde Vasteraas – Brommapojkar karşılaşmasına Handikap 1:0 oyun türünde 1 tahmininde bulunduğunuz görülmektedir. Karşılaşma 1-2 sonuçlandığı için handikap kuralarına göre 0 olarak sonuçlandığını belirtmek isteriz. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, Mobil Uygulamalarımızda yer alan Bize Ulaşın alanından veya Bilyoner.com Müşteri hizmetlerini (0212 385 06 50) arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla

  • Hakan10 Ekim

    Bilyoner tutan kuponumun üzerine yattı. O kadar şikayet ettim, sonuçsuz kaldı. Üyeliğini iptal edin dedim. Bana Talebimiz üzerine üyeliğiniz 10.10.2019 tarihine kadar donduruldu diye mesaj çekmişler. Ben dondurun demedim ki iptal edin dedim. Resmen dalga geçiyorlar. Bu güvensizlik sonrasında bir daha sitenizden oyun oynarmıyım? Üyeliğini dondurmuşlarmış Mis. Vah vah çok üzüldüm (!) Artık Tuttur.Com üyesiyim. Siz bu kafayla daha çok müşteri kaybedersiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler