18 Ekim
#12809620

Bilyoner'in Hatalı Skor Yansıtması

Dün akşam saatlerinde oynadığım zalgiris Real madrid basket maçının ilk yarı skorunu yanlış olarak yansıtan Bilyoner yapmış olduğum iki adet kuponumu tarafıma iadesini istiyorum. Aksi durumda elimdeki ekran görüntümle gazete ve televizyona gideceğim. Sizin hatanızı neden biz tüketiciler çekiyoruz bu iki oldu.

Erkut Erkut 1.723 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erkut20 Ekim

    Yapılmış olan bilgilendirme ile oyun oynanma anında ki skorun ne ilgisi var., bu hata Bilyoner indir değilse kimin hatası. İlk yarı skoru yanlış ti. Bunu Arjantin Ekvator maçında da yaşadım öyle ise skor ekvatorundu ve bende ekvatora oynamıştım., kupon kazanmışım verseydiniz ama öyle yapmadınız kupon bedelini iade ettiniz., bana mail ile yaptığınız açıklama bu yüzden havada kaldı . Zaten konu cumhurbaşkaligina intikal etti artık. CİMER şikayet ettim.

  • Bilyoner Temsilcisi18 Ekim

    Sayın Üyemiz, Talebiniz ile ilgili E-posta adresinize bilgilendirme yaptığımızı iletmek isteriz. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, Mobil Uygulamalarımızda yer alan Bize Ulaşın alanından veya Bilyoner.com Müşteri hizmetlerini (0212 385 06 50) arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları