31 Ağustos
#12523332

Bilyoner'de Tribün Yok

Bilyoner'in yeni dönemde en başarılı site olmasını beklerken hayal kırıklığına uğradık. Öncelikle web sitesinde spor toto MP ve en önemlisi tribün yok. Yüz binlerce takipçisi olan kişilerin emekleri yok oldu. Mobil uygulamaya koymuşlar ama bu sefer de seçme hakkın yok. Takip etmediğim kişilerin kuponlarını gösteriyor. Böylesi mantıklı olsa yoldan geçen rastgele adamlardan maç alırdım aynı şey. Bilgi almak için yazıyorsun sistem hatası diyor. Sesimizi duyuramıyoruz. Bari bilgi verin değişiklik yapacaksanız.

Mahmut Mahmut 10.458 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mahmut31 Ağustos

    Teşekkürler cevap vermişsiniz keşke bize yazın sayfasından size ulaşabilseydik mesele aramızda kalırdı ama mesaj gönderilemedi hatası alıyorum. Cevabınızda tribün var butona tıklamanız yeterli demişsiniz. Aklımla dalga geçmediğinizi varsayarak diyorum ki benim şikayetim istediğim fenomene ulaşamamak. Takip etmediğim kişilerin kuponlarının gösterilmesi mantıklı değil. Arama butonu yok kimi isterseniz onu gösteriyorsunuz. Böyle kalacaksa söyleyin değişecekse değişecek deyin mesele bitsin

  • Bilyoner Temsilcisi31 Ağustos

    Sayın Üyemiz, Talebiniz ile ilgili Bilyoner.com üyeliğinizde kayıtlı olan E-posta adresinize bilgilendirme yaptığımızı iletmek isteriz. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, Bize yazın sayfasından veya Bilyoner.com Müşteri hizmetlerini (0212 385 06 50) arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları