Bilyoner.com'da Hatalı Mail

Özgür Özgür22 Mayıs 2018 07:32

Birisi mail adresimi vermiş, oynadığı kupon bilgileri benim mail adresime geliyor, mail adresime gelen bir adet kupon bilgisini ve durumu belirten mail attım, benden ek külfetler istiyorlar. Halbuki her şey açık sanırım anlamakta zorlanıyorlar. Bu arada mail adresimi veren şahsa da herhalde kupon bilgileri gitmiyordur, kendi müşterileri ile ne kadar ilgili olduklarını da göstermiş oluyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Özgür 25 Mayıs 2018 09:00

Müşterileri kasten veya hatalı olarak bir mail adresi yazsın, müşterinin maili doğrulaması gibi tedbirler alınmasın, sonra konuyla tamamıyla ilgisiz mail sahibi düzelteyim diye uğraşssın dursun değil mi. Sorun çözüldü herhalde artık mail gelmiyor.

Bilyoner Logo Bilyoner 24 Mayıs 2018 13:11

Sayın Üyemiz, İletmiş olduğunuz talebinize istinaden, Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılmış olup, ilgili e-posta adresinize belirtmiş olduğunuz yönde bilgilerin gelmemesi için gerekli güncellemeler yapılmıştır. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, Bize yazın sayfasından veya Bilyoner.com Müşteri hizmetlerini(0212 385 06 50) arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Bilyoner.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler