17 Nisan 2013 #1748639

Bilyoner.com Yanlış Üye Numarası!

İş Bankası Aksaray şubesinden kartsız işlem menüsü ile T.C. numaramı ve cep telefonumu girerek 50 TL yatırırken, üye numaramı hatırlamadığım için mobil sitesine girdiğimde üye numaram 15119958 şeklinde gözüktüğünden, bu numaraya para yatırdım. Ancak makbuzda başka birinin ismi çıktı.


13 Nisan'da günü müşteri hizmetlerini aradım, onların yönlendirmesi sonucu makbuzu ve üye numaramın yanlış gözüktüğü ekranın fotoğraflarını maille yolladım. Bana finans bölümüne iletildiği, en kısa sürede çözülerek bilgi verileceği söylendi.


16 Nisan'da müşteri hizmetlerini tekrar aradım. İşlemin hızlandırılması için kayıt oluşturduğunu, öğleye kadar çözülerek dönüş yapılacağı söylendi. 4 gün geçti. Hala bir haber yok.

Ali 170 Okunma

Cevaplar

  • Ali17 Nisan 2013

    Bütün müşteri hizmetleri temsilcileriniz de zaten bunu söylüyor "Tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir." Bu kısa sürenin kanuni bir tanımı yapılmadıkça da böyle olacak herhalde. 4 gün geçmiş üzerinden, hala kısa sürede bilgi verilecek.

  • Bilyoner Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Üyemiz ; Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup, tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön