28 Ağustos 2013 #1980424

Bilyoner Mobil Yüklemede Param Hesabıma Geçmedi!

Bilyoner.com hesabıma 5 TL Avea yükleme yaptım hattımda 8 TL para vardı 1 TL sitenizin kestiği ücret 0.5 TL normal SMS ücreti olduğuna göre bakiyem yeterliydi ancak gelen mesajı ''EVET'' olarak cevapladım, herşeyi doğru yaptığımdan %100 eminim ama para hesabıma geçmedi.


Bu rakam 50 TL'de olabilirdi 500'de. Sonuçta öğrenciyim parayı kolay bulamıyorum. Bu yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum.

Mehdican 1.455 Okunma

Cevaplar

  • Bilyoner Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Üyemiz; Mobil ödeme alt yapısında zaman zaman teknik sorunlar yaşanabilmektedir. Mobil ödeme sisteminde yaşanan teknik bir aksaklıktan dolayı “Evet” mesajının tarafımıza ulaşımında zaman zaman gecikme yaşanmakta veya işlem mesajı tarafımıza ulaşmamaktadır. Bu nedenle Mobil ödeme işleminiz gerçekleşmemektedir. Mobil ödeme servisine ilişkin kısaca bilgi vermek isteriz: • Mobil ödeme işleminiz esnasında doğru GSM şebekesini seçmiş olduğunuzdan emin olunuz. • Mobil ödeme servisinde faydalanabilmeniz için hattınızın Mobil ödeme servisine açık ve limitinizin yeterli olması gerekmektedir. • Mobil ödeme servisinden Turkcell, Avea, Vodafone Ön Ödemeli Hat aboneleri faydalanabilmektedir. Faturalı Hat aboneleri ve Toplukontörcell aboneleri ise bu hizmetten faydalanamamaktadır. • Mobil Ödeme işleminin sonuçlanabilmesi için, cep telefonunuza gelen SMS’e en geç 5 dakika içerisinde “Evet” yazarak cevap vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde işlem zaman aşımına uğramakta ve gerçekleşmemektedir. Tarafınıza gönderilmiş olan mesajlara ilk 5 dakika içerisinde cevap vermediğiniz taktirde işleminiz gerçekleşmeyecektir. Mobil Ödeme işlemlerinizde yukarıda belirtmiş olduğumuz hususları dikkate almanızı rica ederiz.

  • Mehdican'ın Teşekkür Mesajı29 Ağustos 2013

    Şikayetime gerekli ilginin gösterilmesinden dolayı teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön