26 Mart 2013 #1707185

Bilyoner Kusurlu Hizmet!

Her zaman Milli Piyango'dan almış olduğum, biletlerim bilyoner.com'un araba çekilişi nedeni ile abone olarak siteden yaptırdım. Fakat sitede aktivasyon için ' katılmak istiyorum ' butonuna işlemden önce basılması gerekiyormuş, bende basit bir aksaklık olduğu için bilyoner.com müşteri hizmetlerinden konu ile ilgili yardım istedim, geri dönüşlerinde ne yazık ki yardımcı olamayacaklarını belirttiler.


Müşteri Temsilcisi Sanırım abonelik sözleşmesini okumaya fırsatı olmamış, oysaki ben 29 mart tarihine kadar bunu iptal etme hakkına sahip olduğum aboneliğimi ısrarla iptal edemeyeceğimi söyledi. Vardır bir hayır deyip, iptal etmeyeceğim fakat bu siteyi hem bahis hemde bilet de ilk ve son.

Gökhan 228 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan28 Mart 2013

    Merhaba, Bilyoner.com'un sikayetvar.com'dan ve devamında mail olarak bana göstermiş oldukları ilgi ve alka için çok teşekkür ederim. Anlaşılan firmada iyi çalışan birimlerde mevcut. Fakat marka sadakatine inanan biri olarak, bilyoner.com 'un bir noktada ciddi sıkıntıları olduğunu düşünüyorum, aranma saatim şeklim vs. yapısal bir problem muhtemelen. Bu nedenle firmanın tekrar müşterisi olmayacağım, fakat tekrar etmek isterim ki şikayet yönetimi başarılı. Syg.

  • Bilyoner Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Üyemiz , Konuyla ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup ,kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için siz değerli üyemize Teşekkür ederiz. Bilyoner.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön