Bilyoner Üyelerine Yaptığı Haksızlık

Tacettin Tacettin18 Ekim 02:07

1-Bilyoner'de 17 Ekim Cumartesi 2020 günü saat 15:57 de oynadığım bir kuponumu yaptıktan sonra oyna butonuna bastım. 2-Skoru 2:1 olan maça gol olmaz butonuna işaretleyip oynadıktan hemen sonra ilk üç maçta yeşil, son maçta X işareti nasıl oluyor diye kendi kendime sordum Bilyoner'i aradım. Bir yanlışlık mı var diye de tekrar maça geldim tekrar baktım yine 2:1 yazıyor yine oran değişmemiş ama çarpı işareti var. Ekran resmini çektim 15;58 sonraki resmi de 16:01 de çektim.

3-Bilyoner'de telefonu açan o**** beyefendiye bu meseleyi anlattım, bana kuponu 15:56 da oynandığını söyledi, kendisine ;benim kuponu oynar oynamaz oynadığım maçın karşısında neden kırmızı çarpı işareti belirdiğini sordum, maça gittiğimi maçın skorunun yine aynı olduğunu bunu tekrar oynasam yine kırmızı çarpı olacağını sordum. Yani kısaca skoru gerçekte 3:2 olan maçı size 2:1 gösteriyor ve oynatıyorlar siz maçı gol olmaz diye oynayınca kuponunuz otomatik yatıyor. Yani sizi yanıltıyorlar, bunu deliye anlatır gibi 4 defa anlatınca bey efendi utanmış olacak ki anladım dedi, bunun yani kırmızı çarpının sistemden kaynaklanan bir işaretleme hatası olduğunu söyledi.

3-Demek ki skoru da yanlış gösteriyor çünkü bilgisayar -excel deki koşullu biçimlendirmeye benzer şekilde " eğer belirtilen bahis ilgili maça eşitse. Şöyle yap, değilse böyle yap " şeklinde çalışır. Oradaki kırmızı çarpının çıkması sistem içinde kullanıcıyı yanıltmaya yönelik bir başka şeylerin daha olduğunu gösterir. Bilgisayar hata yapmaz insan yapar, eğer bu hatanın yapılması insanın elindeyse, hata da insan iradesiyle yapılmak istenmiş demektir.

4-İki gün önce de farklı bir kuponumu aynı şekilde yatırmışlar yine aramıştım yine aynı bey bana ; siz oynadığınız sırada gol atılmış olabilir demişti. O zaman da olabilir diyerek sineye çektim, benim dikkatsizliğimdir diyerek. Halbuki benim dikkatsizliğim bile olmuş olsa sistem bunu oynatmaması lazım, nasıl oynar oynamaz kupon yatmış olabilir. 5-bu konudaki şikayetim ebediyete kadar geçerlidir. kendi yaptıkları hileyi tespit etmesi zaten zor, ben başıma ikinci gelişim ve arayışım diye tespit ettim canlı canlı. Anında aradım. Tespit etmesi zor olan bir şeyi bulana, efendim sistemde hata var denip üstü örtülebiliyorsa diyeceğim yok. Bunları denetleyen kurumdan da şikayetçiyim. Ses kaydım orada vardır ikisi de vardır, kullanıcı adım 2020 dir! Benim kuponum yatması dert değil ben bir meseleyi tespit ettim!

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Tacettin 18 Ekim 23:43

Üyelere uyarım şu yöndedir, asla hesabını sormadığınız kuponu oynamayın, kendi 3 TL nizi bu hilekar insanların ellerine terk etmeyin! Önceki kullanıcı adım fatihs7 şimdiki 2020 dir. Yetkili kimse varsa bana ulaşsın gerekli yasal onayları bunların ceza alması ve insanların kandırılmasının önüne geçmek adına vereceğim. Hangi siteden oynarsanız oynayın verdiğiniz tek kuruşun bile hakkını soramıyorsanız sönürülüyorsunız dur. Ben bunu 3 TL'ye anladım, başkası binlerce tl harcar da anlayamaz. Neden biliyor musunuz. Sistemlerinde öyle bir hata varmış. Ses kaydım ortadadır. Canlı canlı aradım.

Bilyoner Logo Bilyoner 18 Ekim 13:05

Sayın Üyemiz, İletişim bilgileriniz üzerinden Bilyoner hesabınıza ulaşamamaktayız. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, Mobil Uygulamalarımızda yer alan Bize Ulaşın alanından veya Bilyoner Müşteri hizmetlerini (0850 272 0 272) arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tacettin 18 Ekim 23:32  

    İşinize gelmiyordur, başka çıkar yolunuz yok, bu yaptığınız şeytanlığı ancak bu işlerden anlayan insanlar kavrayabilir. İşiniz saf insanları aldatmak, nasıl ulaşamıyorsunuz kkullanıcı adım 2020 orada da yazmıştım. Ulaşırsınız yalan söylemiyorum. O ka

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler