Bilyoner  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bilyoner Üye Olmadığım Halde Gelen Mail!

9.281görüntüleme
Kenan
Kenan 08 Şubat 2020 00:38

Bilyoner'den aşağıdaki şekilde mail aldım hiçbir üyeliğim ve ilişkim bulunmamasına rağmen, kötü niyetli kişiler tarafından oluşturulmaya çalışılan bir durum yüzünden sıkıntı yaşamak istemiyorum. Ancak ne canlı destek hattından yanıt alabildim ne de müşteri temsilcilerine ulaşabildim!

Değerli Üyemiz; 07.02.2020 tarihinde oynamış olduğunuz sabit ihtimalli ve müşterek bahis oyunlarında kazanmış olduğunuz ikramiye tutarı sehven mükerrer olarak Bilyoner hesabınıza aktarılmıştır.

Anılan mükerrer ödeme tarafınız açısından 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu uyarınca sebepsiz zenginleşme ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu gereği sorun teşkil edebileceğinden dolayı Bilyoner hesabınıza sehven yatırılmış olan mükerrer ödeme tutarını Bilyoner hesabınıza geri yatırmanızı rica ederiz.

Bakiye tutarın Bilyoner hesabınıza yatırılmaması halinde, aracı bankaya talimat verilerek ilgili tutarın bankaya borçlandırma yöntemi ile hesabınızdan tahsil edileceğinin; bunun mümkün olmaması halinde ise haksız yere iade etmeyip yedinizde tuttuğunuz tutara ilişkin olarak hakkınızda hukuki ve cezai takibatta bulunulacağını üzülerek bildiririz.

Bilyoner Logo
Bilyoner10 Şubat 2020 01:17

Sayın Üyemiz, Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, Bize yazın sayfasından mail atılan e-posta adresini ileterek veya Bilyoner.com Müşteri hizmetlerini (0850) 272 0 272 arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Bilyoner.com

Kenan
Kenan10 Şubat 2020 07:44

Müşteri numaranızdan da canlı destek hattınızdan da ulaşılamıyorsunuz. Mail adresinin benim olduğu ve üye olmadığımı bildiren mail atıyorum [email protected] a ancak yanıt alamıyorum

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler