28 Ekim
#12862614

Bilyoner Para Hesabımda Görünmüyor!

25/10/2019 tarihinde, saat 13:30’da banka hesabımdan Bilyoner hesabıma yapmış olduğum EFT aradan 3 gün geçmesine, defalarca aramama, mail atmama, işlem dekontumu kendilerine göndermeme, dekontu onaylayarak işleme almalarına rağmen hala hesabımda görünmemektedir. Hafta sonu oynamayı planladığım kuponlarımın hiçbirini sayelerinde yapamadım. Bir daha Bilyoner’de şans oyunu oynamak mı tövbeler olsun.

Bülent Bülent 1.888 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bülent28 Ekim

    Konu ile ilgili mailime gelen bir bilgilendirme yok sayın Bilyoner, ayrıca yanıtınızda belirtmiş olduğunuz müşteri hizmetleri numaranıza dair kayıtları kontrol ederseniz bugün da dahil olmak üzere geçtiğimiz Cuma gününden bu yana en az 5 adet görüşme kaydım olduğunu görebilirsiniz. Sorunun çözümü için çabalasanız çok daha kolay olur bence ki bugün 4. Gün ve hala Bilyoner hesabıma gönderdiğim tutar görünmemekte.

  • Bilyoner Temsilcisi28 Ekim

    Sayın Üyemiz, Talebiniz ile ilgili Bilyoner.com üyeliğinizde kayıtlı olan E-posta adresinize bilgilendirme yaptığımızı iletmek isteriz. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, bize yazın sayfasından veya Bilyoner Müşteri hizmetlerini (0212 385 06 50) arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Bilyoner.

Ziyaretçi Yorumları