31 Ağustos
#12526824

Bilyoner Muhatap Bulunamıyor

Canlıdan bahis yapmaya çalıştım. Kupon oynanmadı yazıp aynı kuponu 2 defa oynadı. Hadi onlar tuttu neyse de, Osasuna - Barcelona maçının devre arasında Osasuna 1 - 0 öndeyken 0-2 Çifte şans oynadım yüzlerce lira yatırdım kupon oynandı gözükmüyor, ancak parahesaptan aldılar. Maç bitti halen daha ne para ödediler ne de haksız aldıkları parayı geri verdiler. Bize ulaşın kısmından 3 defa yazı yazdım cevap vermediler.


Müşteri hizmetlerini arıyorum telefon 1 saattir meşgul çalıyordu en sonunda açıldı onda da telesekreter İngilizce otomatik cevap verip şu an yardımcı olamadıklarını söylüyor. Kendi sitelerinde haftanın 7 günü 08:00-24:00 arası ulaşılabilir diyor 22:00' de arıyorum kimseyle muhatap olamıyoruz. Uygulamalarını Google Olay' de bulamıyoruz zira Google bunlara izin vermiyor, yasal değiller. Apk indirebiliyorsun telefona virüs mü yüklüyorlar ne yüklüyorlar belli değil. Bu şirket tam anlamıyla bir art niyetli. Pazartesi ilk işim savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Hakan Hakan 3.171 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan02 Eylül

    Dediğiniz numarayı aradım defalarca kimseye bağlanamadım. En sonunda bir hanımefendi bağlandı ona durumu izah ettim altyapıdan kaynaklı sorun kupon oynanmış ama ödemeyi şu an yapamıyoruz dedi. 36 saattir paramı gasp ediyorsunuz halen daha ödeme yapmadınız. Bu sizin yanınıza kar kalmayacak.

  • Bilyoner Temsilcisi01 Eylül

    Sayın Üyemiz, Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeler tarafımızdan sağlanmaktadır. İncelemenin tamamlanması ardından üyeliğinizde kayıtlı olan E-posta adresinize bilgilendirme yapılacaktır. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, Mobil Uygulamalarımızda yer alan Bize Ulaşın alanından veya Bilyoner.com Müşteri hizmetlerini (0212 385 06 50) arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla Bilyoner.com

Ziyaretçi Yorumları