Bilyoner İstatistik Deyip Mağdur Ediyorlar İnsanları

Haydar Haydar25 Eylül 00:50

Kafasına göre her şeyi yapıp istatistik sağlayıcı firmaya atıyor. B. Münih. Sevilla maçında 2.5 üstü oynadık. İkinci yarı başlarında 2-1 oldu kupon tuttu diye işaretlendi kupon. Başka siteden de bakmadım sonuca. Kupon tuttu diye kasadaki parayı başka yere yatırdık. O da gitti Münih maçı da 1-1 bitmiş. Adadım. Maç 1-1 bitti tüm dünya biliyor diyorlar. Siz nasıl bilmezsin diyor. Öyle bir şey yok ispatlayın diyor. Bende hesabımı kapatın dedim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Haydar 26 Eylül 21:06

Bilgilendirme falan yok. Bizden kaynaklı değil dediler. Daha sonra da arayıp şikayetinizi kaldırın diyorlar. Kaldırmıyorum. Haklıyım çünkü. O zaman bende yanlışlıkla oynadım. Verin bütün paramı. Aynı senaryo hep. Yalan dolan.

Bilyoner Logo Bilyoner 25 Eylül 23:49

Sayın Üyemiz, Talebiniz ile ilgili Bilyoner üyeliğinizde kayıtlı olan E-posta adresinize bilgilendirme yaptığımızı iletmek isteriz. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, bize yazın sayfasından veya Bilyoner Müşteri hizmetlerini (0850 272 0 272) arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Bilyoner.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Pelin 27 Eylül 04:20  

    4 nisanda oynanmış bitmiş her platformda doğrulanmış Tacik basket maçını sonuçlandırmıyorlar, kazançlı kuponları 6 ayı aşan süredir yatırmıyorlar. Para yatırdığınız kurum her an her maça bir bahane bulup kazancınızı hiç edebilirler. Dikkat edin

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler