Bilyoner ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bilyoner Haksız Yere Beni Mağdur Ediyor

2.207görüntüleme
Seyfi
Seyfi 08 Şubat 2020 09:32

Yıllardır kullandığım Bilyoner hesabıma giriş yapamıyorum. Dün aldığım e posta sonucunda oynadığım bir kuponda hesabıma yanlış para yatırmışlar. Bu nedenle paranın geri iadesi isteniyor fakat ben parayı çekmedim ya da kullanmadım. Şimdi hesabıma giriş yapamıyorum. Müşteri temsilcilerine ulaşmaya çalışıyorum ama telefona cevap verilmiyor.

Bu denli büyük bir firma kendi yaptığı yanlışı neden müşterilerine yansıtıyor anlamıyorum. Söz konusu yapılan yanlışlık onların yaptığı yanlıştır. Hesap kapatma ya da bloklama beni mağdur etmeleridir. Yapılan bu yanlışlık karşısında her türlü yasal işlemi başlatacağım. Haksız yere mağdur ediliyorum. Bu yapılan yanlışı her platformda dile getireceğim. Üye numaram: 165**64.

Bilyoner Logo
Bilyoner10 Şubat 2020 01:13

Sayın Üyemiz, Talebiniz ile ilgili Bilyoner üyeliğinizde kayıtlı olan E-posta adresinize bilgilendirme yaptığımızı iletmek isteriz. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, Bize yazın sayfasından veya Bilyoner.com Müşteri hizmetlerini (0850) 272 0 272 arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. Bilyoner

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler