Bilyoner ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ferhat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

  • profile
1 Destekçi

Bilyoner Benim E-posta Adresimle Başkası Hesap Açmış?!

1.350görüntüleme
Ferhat
Ferhat 16 Mayıs 2020 20:44

Bana ait olan e-posta adresiyle bir başkası bilyoner.com hesabı açabiliyor. 1- Bu nasıl mümkün olabilir, kayıt aşamasında e-posta doğrulama sitemi niye yok? 2- e-posta adresime bilyoner.com reklam mailleri geliyor ve bilyoner.com bana e-posta adresini sistemden çıkarma imkanı sunmuyor. 3- e-posta adresimi sistemden çıkarma talebi yaptığımda, bana "size daha hızlı hizmet verebilmemiz ve üyelik bilgilerinize ulaşabilmemiz için Bilyoner hesabınıza üye numaranız ile giriş yaparak, Bize ulaşın sayfasından yazınız" diye e-posta geldi. Benim bilyoner.com üyeliğim yok!

Bilyoner Logo
Bilyoner17 Mayıs 2020 00:10

Sayın Üyemiz, Talebiniz ile ilgili gerekli incelemelerin sağlanabilmesi için, tarafınıza ulaşan üyelik numarası bilgisini iletmenizi rica ederiz. İletmiş olduğunuz e-posta adresine kayıtlı üyelik bilgisinin bulunmadığını belirtmek isteriz. Size daha hızlı hizmet verebilmemiz için talebinizi, Mobil Uygulamalarımızda yer alan Bize Ulaşın alanından veya Bilyoner Müşteri hizmetlerini (0850 272 0 272 ) arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla

Ferhat
Ferhat17 Mayıs 2020 09:50

Merhaba, Bana ait e-posta adresi kullanılarak ([email protected]) başka birisi tarafından gerçekleştirilmiş ve ancak başka birisi tarafından erişilebilecek olan üyeliğin numarası: Üye Numaran: 19124370 Şirketinizden gelen üyelik e-postasının ekran görüntüsü de ektedir! Teşekkürler.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler