Toplam çözüm sayısı
..

Bilnet Okulları Üye Marka

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3.4

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 3.125

Bilnet Okulları

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3.4  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

10 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
Emrah'ın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sayın okul müdürüne çok teşekkür ediyorum”

Emrah Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
İsmail'in Teşekkür Mesajı
 • 24 Eylül 12:54
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Konu ile ilgili ivedilikle ilgilenen Muhammed bey'e teşekkür ederim.”

İsmail Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Emrah'ın Teşekkür Mesajı
 • 24 Eylül 10:32
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Okul yönetimi 1 saat içinde dönüş yaptı ve çözüme kavuşturdular. Çok teşekkür ediyorum”

Emrah Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Muhammet'in Teşekkür Mesajı
 • 08 Eylül 16:30
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Hızlı dönüş ve çözümcü yaklaşım sergileyerek sorunun çözüleceğine dair verilen söz için teşekkür ederim.”

Muhammet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 6639görüntüleme
 • 11 Ağustos 11:20
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Bahri Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Aydın'ın Teşekkür Mesajı
 • 08 Eylül 2020 17:38
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Çõzūme ulaştırıldı.”

Aydın Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 10756görüntüleme
 • 04 Ağustos 2019 00:59
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Bilnet Okulları Bilfen Bahçeköy

Bilfen markasına güvenerek Bilnet Bahçeköy okuluna çocuğumuzu kayıt ettirdik. Erken kayıt adı altında ödememizi yaptık. Fakat okulun bu yıl 2019-2020 ...

profile
 • 8772görüntüleme
 • 28 Temmuz 2019 10:08
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Bilnet Okulları Paramızı Geri Alamıyoruz

Bahçeköy Bilnet Okulları erken kayıt döneminde bizlerden paraları aldı. Kayıtları yeniledi. Yaz ortasında isim değiştiriyoruz adımız Bahçeköy Koleji o...

profile
 • 36350görüntüleme
 • 11 Temmuz 2018 16:33
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Bilnet Okulları Ödeme İadesi!

5 Mart 2018 tarihinde 25 bin ödeme yaptık fakat okulun eğitim sisteminden memnun kalmadığımızdan dolayı 2018-2019 yılında kayıtı yenilemekten vazgeçti...

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

subscribe Bilnet Okulları, 2 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.

Bilnet Okulları

Bilnet Okulları Hakkında

Bilnet Okulları 2017 – 2018 eğitim ve öğretim döneminde kapılarını açan, okul öncesinden lise düzeyine kadar tüm eğitim aşamalarında hizmet veren bir özel okul. Yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrencilerin üretken ve yaratıcı düşünceye sahip bir şekilde yetişmesini amaçlayan kurum, uzman eğitim kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmekte. Yabancı dile hâkim, sanata, bilime ve spora ilgi duyan öğrenciler yetiştirmeyi kendisine misyon edinen Bilnet Okulları; okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim – öğretim faaliyetlerine devam etmekte. İstanbul’dan İzmir’e, Ankara’dan Kocaeli’ne, Eskişehir’den Balıkesir’e kadar Türkiye’nin pek çok kentindeki okulları aracılığıyla öğrencileri ile buluşan Bilnet Okulları, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı mutlu ve üretken bireyler yetiştirmeyi kendisine misyon edinir. Daha ayrıntılı bilgi almak için siz de kurumun web sitesini ziyaret edebilir, Bilnet Okulları şikayet ve yorum sayfamızdaki tümüyle reel geri bildirimleri de inceleyebilirsiniz.

Bilnet Okulları Faaliyet Alanları

Bilnet Okulları, 2017 – 2018 eğitim ve öğretim döneminde faaliyetlerine başlayan bir eğitim kurumu. Okul öncesi / anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise de kurumun eğitim verdiği kademeler. Kişilik gelişiminin ve inşasının en önemli dönemlerinden biri olan okul öncesi kademesinde Bilnet Okulları, bunun bilincinde olarak hizmet vermeyi amaçlar. Bireylerin, yaşam boyu edindiği bilgi ve becerilerin adeta temelinin atıldığı bu dönemde sosyal – duygusal olgunluk, bilişsel ve mental yeterlilik, düşünme becerileri, problem çözme yeteneği, etkili karar verebilme, okuma – yazmaya hazırlık çalışmaları gibi eğitim hizmetleri Bilnet Okulları’nın programında yer alır. Ardından sıra ilkokula gelir ve Bilnet Okulları bu kademede de okuma – yazma, okuduğunu anlama / irdeleme, Türkçeyi doğru kullanma, temel matematiksel işlem becerisi, önemli toplumsal ve doğal olaylar hakkında temel bilgi edinme gibi yapıp etme becerilerinin gelişmesini amaçlar. Ortaokul döneminde Bilnet Okulları ise sorumluluk alabilen, girişimci, sorgulayan, eleştiren, soru soran, yorumlayan, milli değerlere duyarlılık gösteren bireylerin yetiştirilmesini hedefler. Ardından son aşama olarak lise gelir ve kurum bu aşamada da inovasyondan teknolojiye kadar arkasına aldığı pek çok yenilik ile öğrencilerin üniversite hayatına ve erişkin yaşama hazırlığını amaçlar. Bilnet Okulları fiyatları ise yıldan yıla değişebilmek ile birlikte en doğru bilgiyi doğrudan kurumu arayarak öğrenebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir, Bodrum, Denizli, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya ve Samsun Bilnet Okulları’nın faaliyet gösterdiği bölgeler arasındadır. Sayfamızda da gerek genel gerek Bilnet Okulları Beylikdüzü yorumları gibi spesifik geri bildirimleri bulabilirsiniz.

Bilnet Okulları İletişim

Bilnet Okulları iletişim kanalları çeşitlilik gösterir. Örneğin, (0232) 461 14 49 Bilnet Okulları telefon numarası aracılığıyla kurumun genel müdürlüğüne bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kurumun okullarının bulunduğu illere özel telefon numaraları, irtibat kanalları da mevcut. Örneğin, Balıkesir’deki Bilnet Okulları için (0850) 318 43 41 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü Kampüsü ile bağlantı kurmak isterseniz de (0212) 256 80 80 iletişim bilgisi üzerinden kurumun Beylikdüzü kampüsüne bağlanmanız mümkün. İzmir Bornova, İzmir Karşıyaka Kampüsü, İstanbul Avcılar Kampüsü gibi diğer okullara da markanın web sitesindeki iletişim sayfasından öğreneceğiniz numaralar ile ulaşabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kurumun sosyal medya hesaplarını takip ederek de güncel gelişmelerden anbean haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz, Bilnet Okulları yorum ve şikayet sayfamızdaki tümüyle reel değerlendirmeleri de inceleyebilirsiniz. Para iadesi, danışma hizmet kalitesi, okul yetkilileri ile iletişim gibi pek çok konuda yapılan yorumlar sizin de sorularınıza yanıt oluşturabilir. Arzu ederseniz siz de Bilnet Okulları hakkındaki tüm görüş, talep ve önerilerinizi burada paylaşıp yorumlarınızı öne çıkarabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bilnet Okulları telefon numarası nedir?

Bilnet Okulları çağrı merkezi telefon numarası: (0232) 461 14 49

Bilnet Okulları hangi kademelerde eğitim hizmeti veriyor?

Bilnet Okulları’nda okul öncesi / anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim hizmeti verilmekte.

Bilnet Okulları’nın kampüsleri nerelerde?

Ankara, Balıkesir, Bodrum, Denizli, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya ve Samsun gibi noktalarda Bilnet Okulları’nın kampüsleri bulunmaktadır.

Bilnet Okulları hakkında farklı sorularım var.

Tüm soru ve sorunlarınızı buraya tıklayıp paylaşabilirsiniz.