Bilkom Servisten Ürünüm Hakkında Bilgi Alamıyorum

Kemal A. |

Bilkom garantili iPad air'imin ekranının üzerinde beyaz bir leke çıktı. Bunun üzerinde Kadıköy'deki TCS Bilgisayara teslim ettim 6 günlük ipadı. Bana değişeceğini söylediler ve bunun için yaklaşık 1 hafta geçeceğini, 1 hafta içerisinde yenisinin elimde olacağı söylendi.

TCS'yi aradığımda ürünü teslim alan C**** beye ulaşmaya çalışıyorum sürekli geçiştiriyorlar. Yok ofis dışında yok site dışında vs. diye. Hiçbir şekilde adam akilli bilgi alamıyorum, ipad kayboldu gibi bir şey oldu. Bilkom'u arıyorum bizle ilgili değil teknik destekle görüşün bilmem ne diyorlar. En son çare buraya yazmayı akıl ettim. Lütfen bana cihazım hakkında bilgi verin. Destek@bilkom.com.tr ye mail attım.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal A.
  05 Mart
  14:32

  Apple turkiye servisle ile ilgili bilgi vermiyor. Siz apple a yonlendiriyosunuz,onlar da size.sorunumu cozemezseniz tuketici mahkemesine basvurmak zorunda kalacagim.

 • 05 Mart
  11:42

  Sayın Kullanıcımız,

  Belirtmiş olduğunuz konuyla ilgili Apple Türkiye görüşebilirsiniz.Detaylı bilgi için, sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu arayarak doğrudan Apple TR ile görüşmenizi öneririz.

  Ref:B.K.
  Saygılarımızla.
  Bilkom İletişim Merkezi