Bilkom Mac Mini Kutu İçeriği Eksik!

Hakkı B. |

22 nisan 2013 tarihinde Ankara Söğütözü Vatan Bilgisayar mağazasından almış olduğum mac mini kutusundan çıkması gereken dijital yaşam anahtarı ve adobe photoshop elements 11 yazılımına ait serial number çıkmamıştır. Kutu üzerinde bu ürünle birlikte, Bilkom güvencesiyle 239 tl değerindeki Adobe photoshop elements 11 hediye ibaresi yer almaktadır. Bilkom destek hattı aranmış ve henüz sonuç alınamamıştır.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakkı B.
  21 Haziran
  10:54

  Müşteriyi anlamakta zorluk çekiyor ve mantıksız hareket ediyorlar.

 • Hakkı B.
  21 Haziran
  10:53

  Ürün çıkışının mağazaya gitmesinden bana ne acaba? Ben neden o mağazaya gitmek zorunda kalıyorum. O mağazanın bu durumdan haberi var mı? Belki ben o mağazanın olduğu yerde yaşamıyorum. 500 km yol mu gideyim lisans anahtarını almaya? Bu iş BİLKOM'un hatası. Vatan Bilgisayara satmış olduğunuz kutuların içeriği eksik. Bu durum benim şikayetimle ortaya çıktı. Şimdi o lisansları mağazaya gönderdiniz. Bana ait olanı mağazaya değil bana göndermeniz gerekirdi. Şu anda bana ait bir malı başkasına göndermiş oldunuz. Bunun hesabını vereceksiniz.

 • 17 Haziran
  15:20

  Sayın Kullanıcımız,

  Ürün çıkışı 14.06.2013 tarihinde yapılmıştır.Mağazaya gitmeden önce detaylı bilgi için öncesinde mağazanızla görüşmenizi öneririz.

  Ref:ET
  Saygılarımızla.
  Bilkom İletişim Merkezi