Toplam çözüm sayısı
..

Bilisimport.com

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 13

Bilisimport.com

 
Son bir yılın verileri
Şikayet Sayısı1
Çözüm Sayısı0
profile-icon
profile-icon

2 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 3098görüntüleme
  • 12 Aralık 2018 10:50
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Bilisimport.com Ürün Gönderimi Yapamadı!

28 Kasım tarihinde Bilisimport internet sitesinden Bosch marka bulaşık makinesi aldım. Ürün 30 Kasım tarihinde Bosch İstanbul merkezden Mersin’e Horoz...

Tahir'in Teşekkür Mesajı
  • 12 Aralık 2018 10:50

“Bilişimport ile ilgili bir şikayetim yok onlar ürünün İstanbul’dan gönderilmesi konusunda gayet hızlı ve ilgili davrandılar. Gayet iyi bir satıcı. Benim şikayetim normalde Bosch İstanbul bölge Müdürlüğü içindi. Horoz Lojistik firmasına iş verdikleri halde ürünlerinin müşterilere erken teslim edilmesi için Horoz Lojistik firmasına herhangi bir yaptırımda bulunmamaları, Horoz Lojistik gibi bir firma ile çalışmaları konusunda şikayette bulundum. Bosch firması tarafından 11 Aralık tarihinde şikayet ile ilgili arandım, onlara benim için artık bir önemi olmadığını başka müşterilerin mağdur olmaması için Horoz Lojistik firmasının mümkünse değiştirilmesini, çok kötü bir taşıma şirketi olduğunu ve Bosch markasının adını da lekelediğini belirttim. Bir daha Horoz Lojistik firmasının ismini duyduğum anda ürünü almaktan vaz geçeceğimi belirttim. Bana bu konuda bahse konu taşıma şirketi ile görüştüklerini ve şikayetleri dikkate aldıklarını çözüm bulacaklarını söylediler.”

profile
Mithat'ın Teşekkür Mesajı
  • 09 Aralık 2016 13:01
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Çok teşekkür ederim”

Mithat Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Bilisimport.com bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Bilisimport.com henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.