28 Ocak 2014

Bilişim Eğitim Merkezi Eğitimi İptal Etmedi ve Para Talep Etti

Ankara/Kızılay Bilişim Eğitim Merkezine MEB onaylı bilgisayarlı muhasebe sertifikası almak için gittim. Satış danışmanı E.S MEB onaylı mı sorusuna evet cevabını verdi. 700 TL senedin 2 taksitini ödediğimde kurs başladı. Derse girdim yeni mezun olan üni arkadaşım ders hocasıydı. Dinledim ancak memnun kalmadım. İptal için kurum sorumlusu G.K ile görüştüm mümkün olmadığını, sizi başka kursa kaydıralım dedi. Hemde bu sertifikayı da alırsınız dediler. Sınava çağırırız sizi dediler kimse dönüş yapmadı.

İki derse girdim, başkada derse girmedim. Yüksek lisans hocalarımla da bu durumu görüştüm. Çok kötü bir durum olduğunu ve şikayette bulunmamı söylediler. Şu an Senetlerin ücretlerini istiyorlar. Yazık.

Selman 2.986 Okunma

Cevaplar

  • Selman 16 Eylül 2017

    Belli kesintiler yaparak para iadesi yapacağız dedier hala bekliyorum!

  • Selman 28 Ocak 2014

    Kurum sorumlusu ile defalarca görüşmelereime öğrenci olduğumu bildirmeme rağmen hep yerine başka birini bulursan iptal edebiliriz başka türlü asla yapamayız dediler. Kurum sorumlusu G.K iyi niyetli biri ancak kurumun politikalrını gerçekleştirmek mecburşyetinde olduğu için asla o da bu durmdan taviz vermedi. Hayır anlamadığım nokta şu canımı mı alacaksınız. Maddi durumum yok. Bu durumdaki birinib evine haciz gönderip almadığı eğitimin parasını tahsil etmek hangi eğitimcinin vicdanına sığar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön