24 Ekim 2016

Bilinçli Tüketici İlgisiz Personeller Ve Alışveriş Zorluğu...

10 gün önce bir mont satın aldım ve yiğenime doğum günü hediyesi verdim. S bedeni almıştık ve küçük geldi M ile değiştirmek için 1 hafta sonra mağazaya gittik ve başka kalmadığını söylediler. Diğer şubeleri kontrol etmelerini istedim ve bir sürü olduğunu söylediler ve getirip arayacaklarını söylediler. Ürünü iade ederek yenisi geldiğinde tekrar satın almak istediğimi söyledim iade ''2 gün'' dediler. Tüketici kanununda böyle bir şey yazmıyor dedim iadeyi aldılar.

Bugün yeni ürünün gelip gelmediğini öğrenmek için mağazayı aradım ve geldiğini söylediler. Mağazaya gittim almak istediğimi söyledim ''yok'' dediler. Mağaza müdürü sisteme bakma gereği bile duymadı toplantıda sormuş benim için yok demişler, barkod kayması olabilir sistemimiz zaten hep böyle sıkıntılı başka ürün ile karışmıştır. Bir sürü başından salma cümleler kurarak ''pazartesi olumlu olumsuz ararım'' dedi en son. Bilinçli Tüketici?

Seyda 2.166 Okunma

Cevaplar

  • Seyda 25 Ekim 2016

    Pazartesi de kimse aramadı, ben aradım yine ürün var dediler gittim yine yok dediler, (Sancaktepe şubesi) daha sonra Sultanbeyli şubesine gittim orada da yok dediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön