23 Eylül 2013 #2026536

Bilgi Teknolojileri Kurumu Evraklarımın Kaybı ve Imei Kaydımın Silinmesi!

Yurt dışından 2012 Aralık ayında getirerek nizami olarak ilgili vergiyi ödeyip kaydını yaptırdığım cihazımın, yurda giriş belgelerimin tespitinin yapılamadığı için kullanımının engelleneceği mesajı aldım. Bu mesaj bana telefonum kapatılmadan 4 gün önce geliyor ve benden işlerimi bırakarak zaten her işlemini bir yıl önce yaptırdığım cihazın işlemlerini tekrar yaptırmam bekleniyor.


Bu kurumda çalışan memurların vatandaşın resmi evraklarını kaybettikleri ve görevlerini kötüye kullandıklarını ihbar etmek istiyorum. Ülkeye girişimi emniyetten ben tespit ettirebiliyorsam devletin kendi kurumu neden yaptıramıyor cevap bekliyorum?

Burak 86 Okunma

Cevaplar

  • Burak07 Ekim 2013

    Dilek adlı müşteri sorumlusu ile yaptığım telefon görüşmesinde saygısızca bana bunun benim problemim olduğu söylendi. Bu verginin ödeme bilgisi kendi elektronik kayıtlarında mevcut... Şimdi bana ödediğim paranın dekontunu tekrar çıkarıp postayla göndermem için işimden izin alıp vergi dairesine gitmem söyleniyor. Kendi vatandaşını mağdur duruma düşürüp sonra da alay eden bu zihniyet nasıl düzelir?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön