01 Ağustos 2014

Bilgi Teknolojileri Kurumu İmei Kaydım Hala Açılmadı!

5 Hazirandan bu yana telefonum kapalı Samsung marka telefonum C-3011 hala açılmadı. Neymiş yoğunluk varmış da açamıyorlarmış. Başkası benim imei kullanınca 3 güne kapatıyorsu sonra açmaya gelince yoğunluk var Orijinal Faturalı herşeyi her türlü evrakı mevcut Avea bayisinden satın aldığım Samsung Türkiye Garantili bir telefon 2 sene kullandım sonra pat imeisi çalınmış. Bütün evrakları gönderdim daha bir sonuç yok. Sanki kaçak telefon kullanıyoruz.

2 aydır iletişim kuramıyorum işim gücüm var bu kadar insan zora sokulmaz ki işim gereği türlü türlü yerlerle arayıp konuşmam lazım. Şimdi yani öğrendim çok yoğunuz diye süreyi 4 aya yükseltmişler 4 ay yok artık 3 ayda bir mevsim değişiyor zaten bu ne rahatlık!

Yunus 1.858 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 05 Ağustos 2014

    DEVLET KURUMU DEĞİL Mİ KİMSENİN NE İLGİLENDİĞİ VAR NE DE BAKTIĞI ADAMIN ZATEN MAAŞI YATIYOR ZATİ YASAL PROSEDÜR OLMUŞ 4 AY KAPATMASI 3 GÜN AÇMASI 4 AY YANİ 120 GÜNDE ANCA AÇABİLİYOR ÇOK ZOR ZATEN AÇMASI ADAMIN DERDİ YOK İŞTE OLAN MİLLETE OLUYOR BİNLERCE MAĞDUR VAR CEVAP BİLE VERMİYOR O KADAR KİBİRLİLER YANİ YAZIKLAR OLSUN BTK NIN ZERRE İŞE YARADIĞI YOK HEPSİ GİZLİ İŞSİZ DEVLETİN MALINI YİYİN BAKALIM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön