19 Haziran 2014

Bilge Adam Satış Odaklı Yaklaşım Sergiliyor!

Bilge Adam Kadıköy şubesinde satış temsilcisine Sistem Mühendisliği ve Network konusunda hiç bir şey bilmediğimi ve beni sıfırdan tüm temel bilgiler dahil eğittikleri takdirde başarılı olabileceğimi ifade ettim. "Merak etme." dedi. Kampanya fiyatından senet imzalayarak eğitime başladım. Sınıfta IT ile ilgisi olmayan benim dışımda kimse yoktu.

Hocalara anlattıkları konularla ilgili bir şey sorduğumda bana sınıfın ders akışı içinde temel konulara giremeyeceklerini istersem X,Y,Z kitaplarını alıp eksik bilgileri oradan öğrenebileceğimi söylüyorlardı. Sonuç olarak kimse derdimi dinlemedi, çözmeye de çalışmadı, iki ay denedikten sonra dersleri bıraktım avukat zoruyla 7 bini zorla ödetti.

Ersin 5.378 Okunma

Cevaplar

  • Ersin07 Temmuz 2014

    Her hafta farklı bir kişi arıyor. Herkes sorununuzu çözeceğiz diyor fakat tek motivasyonları benim haksız olduğumu kanıtlamak. Beni firmalarının masum olduğuna inandırma çabalarından sonra uzun bir sessizlik oluyor. Yakında gene aramalarını bekliyorum. Umarım artık sorunumu çözerler.

  • Ersin22 Haziran 2014

    Problemin çözümü için görüşmeye başladık fakat henüz sorunun çözülüp çözülmeyeceğinden emin değilim. Bekleyip göreceğiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön