25 Mart 2016

Bilge Adam Kayıt İptali...

Bilge Adam eğitim kurumundan 22.02.2015 yılında aldığım 4 kurluk yabancı dil eğitiminin yalnızca 1 kurunu aldıktan sonra, absürt gerekçeler gösterilerek eğitim sisteminin değiştiği bilgisi verildi. Başta yaptığım anlaşmanın bu şekilde olmadığını belirterek, kaydımın iptalini istedim. 4 kur için ödediğim 2.000 TL ücretin 1 kurunu aldıktan sonra para iadesi olarak 367.00 TL gibi komik bir rakam ödeneceğini bildirdiler.

Çalıştığınız için günleri ve saatleri uygun olacak şekilde anlaşıyorsunuz fakat daha sonra eğitim sistemi değişti deniliyor. Kayıt iptalinde ise iptal dilekçesini gönderdikten 2 hafta sonra dönüş olacağı belirtilip, 1 ayda dönüş yapılıyor ve komik bir rakam ödemesi yapılacağı söyleniyor.
Bilge adam eğitim kurumlarının insanlara eğitim vermesi gerekirken; nasıl oyaladığı, ne denli bir kurumsal firma olduğu ortadadır.
Bu duruma sebep olduğunuz için sizi tebrik ediyorum!

Ali 3.386 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı29 Mart 2016

    Tarafıma ulaşıp ilgilendikleri için firma yetkilisi Ebru hanıma teşekkür ederim.

  • Ali 29 Mart 2016

    Firma tarafından tarafıma ulaşıldı. Ebru hanım ile görüştük ve konunun yanlış bir anlaşılma sonucu bu duruma geldiği bildirildi. An itibariyle sorunum çözüme kavuştu, kendisine ilgisi ve alakası için teşekkür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön