Ali Can H. Teşekkür Mesajı

Tarafıma ulaşıp ilgilendikleri için firma yetkilisi Ebru hanıma teşekkür ederim.

Bilge Adam Kayıt İptali...

Ali Can H. |

Bilge Adam eğitim kurumundan 22.02.2015 yılında aldığım 4 kurluk yabancı dil eğitiminin yalnızca 1 kurunu aldıktan sonra, absürt gerekçeler gösterilerek eğitim sisteminin değiştiği bilgisi verildi. Başta yaptığım anlaşmanın bu şekilde olmadığını belirterek, kaydımın iptalini istedim. 4 kur için ödediğim 2.000 TL ücretin 1 kurunu aldıktan sonra para iadesi olarak 367.00 TL gibi komik bir rakam ödeneceğini bildirdiler.

Çalıştığınız için günleri ve saatleri uygun olacak şekilde anlaşıyorsunuz fakat daha sonra eğitim sistemi değişti deniliyor. Kayıt iptalinde ise iptal dilekçesini gönderdikten 2 hafta sonra dönüş olacağı belirtilip, 1 ayda dönüş yapılıyor ve komik bir rakam ödemesi yapılacağı söyleniyor.
Bilge adam eğitim kurumlarının insanlara eğitim vermesi gerekirken; nasıl oyaladığı, ne denli bir kurumsal firma olduğu ortadadır.
Bu duruma sebep olduğunuz için sizi tebrik ediyorum!

Etiketler :

Kayıt - Kayıt İptal Ücret / Senet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Can H.
  29 Mart
  09:25

  Tarafıma ulaşıp ilgilendikleri için firma yetkilisi Ebru hanıma teşekkür ederim.

 • Ali Can H.
  29 Mart
  09:13

  Firma tarafından tarafıma ulaşıldı. Ebru hanım ile görüştük ve konunun yanlış bir anlaşılma sonucu bu duruma geldiği bildirildi. An itibariyle sorunum çözüme kavuştu, kendisine ilgisi ve alakası için teşekkür ediyorum.