12 Eylül 2013 #2008142

Bilge Adam Ödemelerimi Bitirdim Ama İcra Gönderdi!

Bilge Adam'a kayıt oldum. 5 ayda 5 bin tl ödedim. Son ödemede mahkemeye verdiklerini bile söylemediler. arkadaşa kaç kez sordum bitirdim dedi bende bıraktım. sonra avukatlık bürosu aradı borç var şu kadar belge gönderin dedim tamam dediler 6 ay ses yok tam Mısır'a gideceğim tekrar aradılar, müneccim miyim ben yoksa her telefondan para isteyene para göndereyim? 6 ay geçmiş tekrar arıyorlar neredeydiniz dedim.


Mısır'dan geldim. Baktım icraya vermişler. Banka hesapları bloke. Buraya yazıyorum Bilge Adam ne kadar bilgesin göreceğiz hesaplaşacağız. Herkese anlatmak reklamını yapmak insanlık hakkım, mahkemeye verdiğiniz için bir kere bilgilendirdiniz mi? Yazın buraya.

Özkan 2.055 Okunma

Cevaplar

 • Özkan28 Mart 2016

  Kalite yönetim müdürüne değil, binanın içinde ki temizlikçiye sorsanız cevabı verir, şöyle sorun, biz parayı aldık bu aptaldan, acaba 10 milyon kere kayıt ol diye arattırdığımız insan evlatlarına bir kere diyip şikayetimizi geri çekin diye telefon edin dememiz gerekir mi diye sorsanız, o temizlikçi hukukçunuza der ki, demiyeceksek bu parayı niye alıyoruz, adama insan evladına müşteri memnuniyetinden bahsettiğimiz müşterilerimizden birisine, biz bu parayı buradan alamayız, biz sizi avukatlık bürosuna vs.. verdik dememiz gerek derdi. Madem şikayet ettin. Kredi kartı limit arttırımını bekleyip niye parayı aldın? Arayıp çakallık yapma fikrini bırakın.

 • Özkan07 Ekim 2013

  yapmaları gereken tek şey borcunuzu şu sebepten dolayı şunları yaptık demekti işi nerelere getirdiler.

 • Özkan07 Ekim 2013

  hala tık yok ve ilan görünmemekte neden bilmiyorum yakında anlarız

 • Bilge Adam Akademi Temsilcisi13 Eylül 2013

  Merhabalar, Şikayetiniz Kalite Yönetimi Müdürlüğümüze aktarılmıştır. Gerekli inceleme ve değerlendirmeler yapıldıktan sonra tarafınıza konuyla ilgili en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Bilge Adam Bilişim Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön