13 Ekim 2016

Bilge Adam Akademi Sistem Eksik Kalan Eğitimimi Tamamlamıyor

Bilge Adam Akademi kurumundan geçen yıl eğitimim şubenin kapanması ile yarıda kaldı. Sözleşme imzalandı 5 yıl içerisinde Bilge Adam Akademi kurumundan şubede veya online eğitim alma hakkımız vardı. Ben online eğitim almak için Temmuz ayında yetkili kişiler ile görüştüm şu an eğitim veremiyoruz ekim ayında planlıyoruz dediler. Bugün 13 Ekim'de aradım şu an veremiyoruz ocak ayında planlıyoruz dediler. Benim bu eğitimi 5 yıl içerisinde alma hakkım var, ben 5 bin lira ücret ödedim eğitim için eğitim almak istiyorum sürekli erteleniyorum.

Şu an bir şirkette deneme süreçli işe başladım bu eğitime çok ihtiyacım var. Kurum bu eğitimi karşılayamıyor ihtiyacım olan bir zamanda veremiyor. Her aradığımda tarih erteleniyor ücret iadesi istiyorum vermiyorlar. Evet sözleşme imzaladım ücret iadesi karşılığında 5 yıl içerisinde eğitim almak için fakat eğitimi de alamıyorum. Ücreti iade de etmiyorlar.

İbrahim 9.736 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim14 Mart 2017

  Mart ayı oldu hala dönüş yapılmadı online istiyorum eğitimi hala eğitim verilmiyor paramı istiyorum verilmiyor. Ebru hanımla görüştüm cevap verilmiyor Ne param verilmektedir ne de eğitimim buyurun kanıtı ektedir. Tekrar soyluorum Temmuz ayında aradım Ekim ayında verilecek dediler Ekim ayında aradım ocak ayında gerilecek dediler ocak ayında aradım yapınca biz size haber gereceğiz diye oyalıyorlar

 • İbrahim10 Ocak 2017

  Ocak ayında eğitim verileceği söylenildi bana şu an her zamanki gibi başka bir tarihe oyalamaktalar

 • İbrahim10 Ocak 2017

  Ocak ayında eğitim verilecei söylenildi bana şu an her zamanki gibi başka bir tarihe oyalanmaktayım

 • Bilge Adam Akademi Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Öğrencimiz; Katılmış olduğunuz grubunuz 20.05.2016 tarihinde bitmiştir.. Şubemizdeki eğitimlerin sonlanması nedeni ile müşteri memnuniyeti esasına dayanarak karşılıklı sizlerle bir protokol imzaladık.Bu prokolle; öğrencilerimiz katılmış oldukları eğitimlerin tekrarlarını 5 yıl süresi içinde BilgeAdam’ın Türkiye’deki tüm şubelerinde ister online ister açık sınıflarımıza katılarak baştan alabileceklerdir. Sizde talebinizin online gruplara katılmak olduğunu belirtmiştiniz. Ekim ayı için online grup yapmayı planladık fakat kişi sayısının yeterli düzeye ulaşmaması nedeni ile tarihimizi erteledik. 2017 itibariyle yeni versiyonumuzla online eğitim planlamamız devam etmektedir. Grubumuzun başlangıç tarihi için size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön