31 Ekim 2016 #6808327

Bilge Adam Akademi Kayıt Sırasında Mağduriyet

Bilge Adam kurumundan yazılım eğitimi almak istedim 12/10/2016 tarihinde kayıt oldum. Ve zamanımın kısıtlı olduğunu en yakın zamanda açılacak kursa kayıt olmak istedim. Kaydımı alan hanımefendi 1 hafta sonra kurşun açılacağını ve açılmazsa en geç 1/11/2016 tarihinde açılacağını söyledi. Geri bildirim yapılmadı için kurumu arayıp bilgi almak istedim bana kurşun en geç ocak ayında açılacağını söylediler ve zamanım olmadığı için kayıt mi iptal ettirdim. Ödememi peşin olarak yapmıştım. Bana iptal dilekçesi yazdırdılar ve geri ödemenin en geç 3 ay içinde yapılacağını söylediler ama kendilerinin haksız olduğunu söyleyip işlemleri hızlandıracaklarını ve 2 hafta süre tanımalarını istediler. Neden nakit olarak yaptım ödemeyi geri almak için 3 ay bekliyorum ve şuanda bulduğum boş zamanı değerlendiremiyorum başka eğitim kurumunda. Hatalı olduklarını kabul edip hala daha neden zor durumda bırakıyorlar?

Mehmet 10.886 Okunma

Cevaplar

  • Bilge Adam Akademi Temsilcisi07 Kasım 2016

    Değerli Öğrencimiz; Şikâyetiniz tarafımıza ulaştıktan hemen sonra gerekli kontroller yapılmış ve kayıt olmak istediğiniz grubumuzda yer kalmadığı görülmüştür. Talebinize en yakın tarihte açılacak olan grubumuza katılmanız ya da eğitiminizi özel ders olarak alabilmeniz için gerekli planlamalar yapılarak, tarafınıza sunulmuştur. Seçeneklerin size uygun olmadığını bildirmeniz ve eğitim sözleşmenizin feshini talep etmeniz üzerine gerekli işlemleriniz ilgili şubemiz tarafından takip edilecektir. BilgeAdam Akademi

  • Mehmet01 Kasım 2016

    Evet Bilge Adam tarafından arandım bilgilendirildim. Firma olarak haksız durumda olduğunuz halde kendi istediniz şekilde davranıyorsunuz. Kurumunuzun işleyişi yaptınız haksızlıktan ve zor durumda bıraktınız bir ögrenciden daha önemli olduğunu parayı kendi istediniz zaman iade edeceğinizi telefonda tarafıma ilettiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön