Biletix.com'dan Aldığım Biletle Tiyatroya Giriş Yapamadım.

Harun Á. |

Biletix'ten bilet aldım Ankara Tatbikat sahnesinde woyzeck masalı adlı oyuna ama sadece 1 dk geç kaldığım için oyuna almadılar. Ben bu oyun için şehir dışından geldim, ücretimin iadesini veya biletimin açık hale gelmesini istiyorum. Lütfen gerekeni yapın göz göre göre insanların parasını yakıyorlar.

Etiketler :

Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Aralık
  14:18

  Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Satışını yaptığımız etkinliklere ilişkin fiyatlandırma, kategoriler, satışı yapılacak koltuklar gibi her türlü detay etkinlik sahibi organizasyon şirketi tarafından yazılı olarak Biletix’e bildirilir ve Biletix bu doğrultuda ilgili etkinliğe ait bilet satışını gerçekleştirir. Bilet basımı ve dağıtımı hizmeti sunan Biletix’in etkinliğin organizatörü veya düzenleyicisi veya Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un tanımladığı şekilde “sağlayıcısı” olma sıfatı bulunmamaktadır.

  Bununla beraber Biletix, bilet satışını üstlenerek organizatörler ve tüketici arasındaki tek bağlantı noktası olması ve tüketicinin her şartta korunması konusuna gösterdiğimiz hassiyet nedeni ile etkinlik ile ilgili gelen tüm şikayet, görüş ve düşünceleri ilgili organizasyon firmasına ileterek konunun doğru şekilde çözümlenmesi için tüketicinin yanında ve tüketici adına tüm çabayı sarfetmektedir. Bu sebeple, tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinizin ilgili organizatöre aktarılacaktır ancak buraya kayıt etmiş olduğunuz cep telefonu ve e-posta adresinizden Biletix üyeliğiniz bulunamamıştır. Yapılan aramalarda da tarafınıza ulaşılamadığı için en kısa sürede bilet satın alım bilgilerini 0216 556 98 00 numaralı Biletix Çağrı Merkezine iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Biletix Müşteri Hizmetleri

 • Harun Á.
  14 Aralık
  12:07

  Ankara tatbikat sahnesine woyzeck masalı nın geldiğini öğrenip bir hafta önceden iki bilet aldım Ankara dışında yaşıyorum tiyatronun ara yollarda olması ve adresin tam açık olmaması nedeniyle zor bulduk ve 20.31 de ulaşabildik üstelik afyondan bu tiyatro için gelmiştik ve bilerek geç kalma söz konusu değildi ilker adlı biri kapıda bizi alamayacağını söyledi ve çözüm yoluna gitmedi çözüm yoluna eğer ki gitseydi ve seyirciye saygısı olsaydı yarın da aynı saatte bu oyun olduğu için biletimizi yakmamaya çalışırdı fakat bu tiyatro seyirciler izlesin diye değil bilet satılsın koltuk boş kalsın oyun izlenmese de olur paramızı önceden aldık düşüncesinde olması nedeniyle mağdur edildik.