12 Nisan
Yorum Yap
#10331383

Biletix.com Sandalye Eklenmesi!

Mabel Matiz'in moi sahne konseri için iki tane bilet aldım. Özellikle koridor bölümünü seçtim yanımda kimse olmasın daha rahat hareket edebileyim diye ama konser başladıktan sonra yanımda getirip iki sandalye koydular ve bir çifti yanıma oturttular. Madem böyle bir şey yapılacaktı neden bilgi verilmedi bileti alırken? Ayrıca ben bilerek o koltuğu seçtim. İki kuruş daha para kazanacağız diye sandalye eklediler.

Özge 429 Okunma

Cevaplar

  • Özge12 Nisan

    Organizasyon firması size koltuk düzenini bildiriyor. Siz ona göre insanlara satış yapıyorsunuz. Bundan sonrası bileti sizden alıp oturma düzenini siz belirttiğiniz için siz sorumlu olmaktasınız. Dolasıyla şikayetim onlara değil sizedir. Vermiş olduğunuz cevap baştan savma, ileticeğiz deyip konuyu kapatma şeklindedir. Bileti organizasyon firmasından değil, size güvenerek Biletix.com dan alıyoruz. Diyeceğim tek şey yazık.

  • Biletix.com Temsilcisi12 Nisan

    Sayın A., Biletix, konser, sanat, spor etkinlikleri düzenleyen organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumdur. Satışı yapılacak koltuklar, mekan düzeni gibi tüm detaylar organizasyon firması tarafından belirlenip, tarafımıza bildirilmekte ve ilgili bildirime istinaden satışlar yapılmaktadır. Organizasyon firması, dilediği zaman önceden haber vermeksizin tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılmasından Biletix sorumlu olmayıp, organizatör sorumludur. Konu ile ilgili görüş ve eleştirileriniz etkinliğin organizatörüne iletilecektir. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler