03 Mayıs
Yorum Yap
#10398720

Biletix.com Para İadesi Sorunu

Biletix.com dan almış olduğum nilgün belgün gösterisine 2 adet bilet aldım. Biletleri müşteri hizmetleri aracılığı ile sipariş ettim. Biletler çalıştıkları UPS firmasından tarafıma güncel olmayan eski adresime teslim edilmeye kalktı, durumu müşteri temsilci ile görüştüm biletler iptal oldu. Biletleri Çayyolu dost kitabevinden teslim aldım. Tam etkinlik gününe yakın gösteri iptal oldu. Biletleri teslim edin para iade süreci başlasın dediler 28.04.2018 tarihinde bileti iade ettim. 03.05.2018 tarihinde müşteri hizmetleri ile görüşmemde 10 gün içerisinde iade olacak diyor. Hafta sonlarını bir de saymıyorlarmış sadece hafta içi geçerliymiş. Benden bilet parası 78 TL bilet parası 2 adet 156 TL ve 9,90 TL kargo parası toplam 165,9 TL tek çekim olarak alındı benden tahsilatı yaparken anında alıyorsun ama yatırmaya gelince yatırmıyorsun ayın 6'sın da kart hesabım kesiliyor iadesini hemen yapın.

Ercüment 1.202 Okunma

Cevaplar

 • Biletix.com Temsilcisi07 Mayıs

  Sayın B., Adres sorunu nedeniyle biletlerinizi kurye teslimatlı alamadığınız için, kurye bedeli kartınıza geri iade edilecektir. Ödemeniz 08.05.2018 Salı gününe programlanmış bulunmaktadır. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

 • Ercüment06 Mayıs

  Paranın tamamı yatmadı. 9.90 ₺ tutarını kestiler. Sebep dahi belirtmediler. Arama dahi yapmadılar.

 • Ercüment04 Mayıs

  Bugün 156 liralık iade hesabına geçmiş ama 9.90₺ tutarındaki bakiyem maalesef geçmemiş. Müşteri hizmetlerinden aldığım biletin kargo parası kesilmiş. Şimdi geçerli bileti git Ankara Çayyolu dost kitabevinden kendin al bir de kargo parası kesilsin. Ne güzel iş bu hem mağdur et hem para kes. Bir daha bilet almam o kadar.

 • Ercüment03 Mayıs

  28.04.2017'de teslim etmişim biletimi mesaj atıyorsunuz 03.05.2018 tarihinde iade yapılacaktır demişsiniz. Bakalım gerçekten yatıracak mısınız.

 • Biletix.com Temsilcisi03 Mayıs

  Sayın B., Biletleriniz aynı zamanda Perakende Satış Fişi olduğu için fiili olarak teslim edilmeyen biletlere ilişkin olarak bilet bedeli iadesi yapılmamaktadır. İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin Biletix Satış Noktalarına fiili olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Biletlerinizi teslim ettiğinize dair size verilen formun bir kopyası da biletleriniz ile birlikte, ilgili satış noktası tarafından Biletix Finans Departmanına gönderilir. Biletleriniz ilgili departmana ulaştığında satın alma işleminiz iptal edilir ve bedelin iadesi için formda belirttiğiniz banka ile irtibata geçilir. Hedefimiz, bu işlemleri biletiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede tamamlamaktır. Zaman zaman iptal işlemlerinin yoğunluğu ve/veya bankalar tarafında yaşanabilecek gecikmeler sebebiyle bu süre 10 iş günü sürebilmektedir. Ödemeniz 03.05.2018 Perşembe gününe programlanmıştır. Saygılarımızla, Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler