11 Ağustos 2014

Biletix.com Maç Fiyaskosu!

Geçenlerde Kadıköy'deki Soma yararına yapılan maç için siteden biletlerimi aldım fakat stada biletleri yazdırmak için gittiğimde çektiğim çileyi anlatacak kelimeler bulamıyorum. Öyle bir sıra vardı ki maç başlamadan 2 saat önce gitmeme rağmen bileti alıp maça girmem 3,5 saati buldu yaşadığımız sorumsuzluk cabası.


Bilet kuyruğunda bir sıra nizam intizam yok insan orayı demir korkuluklarla çevreler ya da ne bileyim sinema bileti aldığımız gibi stadın etrafına bazı cihazlar konur insanlar oradan referans kodunu yazıp biletini alır kaç bin kişinin geldiği maç için iki üç kişi ile bilet dağıtmaya çalışıyorlardı insanlar birbirini ezdi hınca hınç bir kalabalık içinde bilet almaya çalıştık.

İbrahim 1.629 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim16 Ağustos 2014

    Çözüm üretmediler ki benim o gün yaşadığım rezilliğin hesabını veremeyecek acizlikte ve sistemsiz çalışıyorlar iyileştirmek içinde hiçbir çabaları yok her maç günü aynı senaryo ben parasında değilim paranızı geri öderiz vs... bunlar çözüm değil oturun iki dakika kafa yorun biz bu çileden müşterilerimizi nasıl kurtarabiliriz nasıl özür dileyebiliriz ne yapsak bir daha insanlara aynı rezaleti yaşatmasak diye ama nerede anca oturduğunuz yerden para almasını biliyorsunuz umarım bundan sonra bilet için size muhtaç kalmayız !!!

  • Biletix.com Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Sayın Yılmaz'ın şikayeti hakkında yazılı bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön