14 Mayıs 2013 #1795826

Biletix.com Kapıda Barkod Okuyucu Bileti Okumadı Ve İadesi Yapılmadı!

Biletix.com'dan 28.04.2013 tarihinde Gaziantepspor - Galatasaray maçına B041V referans numaralı 3 adet bilet aldım. Barkod okuyuculu kapıda biletlerden 2 tanesi okudu ve 1 tanesi okumadı. Daha sonra biletin parasını istediğimde bana paraların kulübe verildiğini ve kendilerini ilgilendirdiğini söylediler.


Kulüp yetkili yok deyip sallarken ödemeyi yaptığım biletix benim muhatabım olmadığını söylemektedir. Biletixinn konuyla ilgili aldığı hiç bir aksiyon almadığını ve topu kulübe attığı söylemiştir.

Mustafa 294 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa31 Mayıs 2013

  Hala bir sonuç yok.

 • Mustafa23 Mayıs 2013

  Süreçle ilgili 1 hafta bekledim ve değişiklik olmadı. ne bir iade ne de bir telefon. biletx her defasında buraya telefonla bilgi verildi diyip size ödemeyi diğer taraf yapacak bizle ilgili bir durum yok diyor. sonuç benim ödemeyi yaptığım biletx benim paramı kulübe göndermiş ve artık beni ilgilendirmiyor diyor. biletsiz o kadar kişiyi içeri alan kulüp fahiş fiyatla satın alınmış bilet sahiplerini hem statta rezil ediyor hemde sonrasında. Biletx ise müşterisini hiç savunmuyor.

 • Biletix.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sayın Solay'ın şikayetine istinaden telefon ile bilgilendirme yapılmıştır.. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa14 Mayıs 2013

  Bilgilendirme yapıldı. bizim tarafımızdan ödeme yapılmayacak, Gaziantepspor'a mail atın, arayın iadeleri yapıyormuş denildi. aradım açılmıyor telefon, açıldığında açık bırakılıyor konuşulmuyor, zorlayınca da bizim bir bilgimiz yok deniliyor. mail attım dönüş olmadı. Biletix sorumluluk almama konusunda ısrarcı, maçtaki çirkin olayların özrü bu şekilde olmamalı.

 • Biletix.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sayın Solay'ın şikayetine istinaden telefon ile bilgilendirme yapılmıştır.. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön