27 Mayıs 2014

Biletix.com Hizmet Bedeli!

Biletix.com dan ne zaman bir bilet alınsa hizmet bedeli alınıyor. Mesela 20 TL lik bir bilet için 4 TL alınıyor ve en son ödeme onay aşamasına gelindiğinde bir 4 TL daha alınıp bilet maliyeti 28 TL oluyor. Bu ikinci 4 TL neden alınıyor? Bilet benim adresime bile teslim edilmiyor. Başka alternatif de olmadığından dolayı Biletix'e mahkum kalıyoruz.

Bu hizmet bedeli altında alınan meblaa çok anlamsız bana herhangi bir hizmet söz konusu değil hele ki bileti ben gidip bir biletix noktasından alıyorsam ben buna hizmet bedeli değil başka bir şey derim. Bu kesinlikle tüketici haklarının kötüye kullanılmasıdır.

Yusuf 511 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf27 Mayıs 2014

    Benim anlamadığım 4 TL gibi bir hizmet bedeli alınırken daha sonra neden ikinci bir 4TL daha alınıyor? Hizmet bedeli dediğiniz meblağanın tüketiciye hizmetle bir ilgisi yok. Ben burada hizmet almıyorum. Eğer gişeden gidip alma alternatifim varsa biletix kullanmak istyemiyorum(z). Bu konuda şikayeti olan bir çok kişi tanıyorum. İlk 4 TL yi anlayabilirim ama ikinci 4 TL kesinlikle anlamıyorum çünkü ortada hizmet yok ki bedeli olsun.

  • Biletix.com Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Sayın Düşmez'in şikayetine istinaden yazılı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön