14 Haziran 2016

Biletix.com Fazla Tahsilat Yapıldı!

Biletix Fenerbahçe Ülker-Anadolu Efes 6.maçı biletlerinin internetten satın alma ilk işlemlerinde ödeme sonrası bilet vermedi. Aynı işlem tekrarlandığında bilet alımı gerçekleşti ancak 1 bilet için 2 kat para ödenmiş oldu ve sadece bana olmadı bu durum.

Müşteri hizmetlerini arayıp iade edilmesini istedim ve iade edileceği bilgisini almama rağmen henüz bir işlem yapılmadı. Mükerrer tahsilatın farkına varmayan yüzlerce insan varsa Biletix.com iyi para kazanmıştır.

Yasin 232 Okunma

Cevaplar

  • Biletix.com Temsilcisi14 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, İnternetten işlem yaparken, tahsilat aşamasına gelindiğinde bilgileriniz bankanıza gönderilmekte ve bankanızdan onay istenmektedir. Bu sırada biletler sınırlı bir süre için adınıza bloke edilmekte ve ödeme onayının alınmasını takiben satış işlemi gerçekleşmektedir. Ancak, bu sürenin aşılması veya bankanızdan gelecek cevabın tarafımıza ulaşmaması sebebiyle tahsilat yapılmış olsa dahi satış işlemi gerçekleşmeyebilmektedir. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgilere istinaden gerekli kontroller yapılmıştır.İlgili çekim karşılığında başarılı bir işleminiz bulunmadığından iade süreci başlatılmıştır. İade işlemleriniz 14.06.2016 tarihine programlanmıştır ve bugün ücret iadesi kartınızın bağlı olduğu bankaya yapılmıştır. Ödemenin yapıldığına dair dekont ise kayıtlı mail adresinize gönderilmiştir. Ödeme kontrolünü yapabilir, hesabınızda görüntüleyemiyor iseniz bankanız ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla Biletix Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön