07 Şubat 2015

Biletix.com Canavar Arabalar Gösterisi!

31.012015 tarihi için almış olduğum Canavar Arabalar gösterisinde gösteriyi yapan arabanın ilk 5 dakikada bozulması sebebi ile gösterimi izleyemedik, saatlerde boş boş oturup gösterinin gerçekleşmesini bekledik.

Ancak araç tamiri yapılamadığı için gösteri gerçekleşmeden etkinlikten ayrılmak durumunda kaldık. Gişeden birçok insan para iadesini almasına rağmen, Biletix.com çağrı merkezi üzerinden açmış olduğum istinaden iadenin yapılamayacağını, çağrı merkezin kişinin ifadesiyle " cebimden mi vereceğim parayı size" ibaresine istinaden şikayette bulunmaktayım. (saat 14.20 çağrı kaydı incelenebilir) yapılan asılsız beyana istinaden satılan biletin iadesini talep ediyorum.

Gülşah 1.364 Okunma

Cevaplar

  • Biletix.com Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Biletix olarak etkinlik organizasyon firmaları ve spor kulüpleri adına bilet satışı yapan aracı bir kurumuz. Satışını yaptığımız etkinliklerde, bilet fiyatları, kategoriler, satışa sunulacak koltuklar gibi her türlü detay etkinlik sahibi organizasyon şirketi tarafından yazılı olarak Biletix’e bildirilir. 31 Ocak – 01 Şubat tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Canavar Arabalar – Monster Hot Wheels etkinliği satışa sunulduğu andan itibaren etkinlik bilgisi www.biletix.com adresinde etkinliğe ait sayfada yer almıştır. Etkinlik süreleri performansa bağlı olduğu için genel olarak bitiş saati hakkında bilgi verilmemektedir. Bu nedenle iade talebinize etkinliğin Organizatörü tarafından olumlu yanıt verilememektedir. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön