14 Şubat 2018
Yorum Yap
#10130260

Biletix.com Bilet Değişiklik Sorunu!

İnternetten alım yaparken istediğim yeri seçemiyorum. Otomatik yer atama yapılıyor. Sonrasında yer değişimi için aradığımda yer değiştirilemeyeceği söyleniyor. Boş salonda en kötü yerden bilet almak zorunda kalıyorum.
Çağrı merkezi 10 dakika bekletiyor, sorunu çözemiyor. Şikayette bulunmak istediğimi söylediğimde web sitesine yönlendiriyor. Web sitesi şikayet kelimesini algılamıyor. Tamamen çözümsüz.

Zeynep Zeynep 566 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Biletix.com Temsilcisi15 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz, Web sitemizden işlem yaparken blok seçimi yapabilirsiniz. Sistem istediğiniz blokta, istediğiniz adette yan yana olan en iyi yeri otomatik olarak seçer. Bilet seçimi yaptıktan sonra ikinci aşamada ise size ayrılan koltuk ve sıra numarası gösterilerek onayınız dahilinde bileti satın alırsınız. Sıra ve koltuk seçimi yaparak bilet satın almak istiyor iseniz perakende satış noktalarımızdan veya çağrı merkezimizden işlem yapabilirsiniz. Görüşmemize istinaden talebiniz doğrultusunda biletinizin değişikliği bir defaya mahsus yapılacaktır. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçerek gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Saygılarımızla Biletix Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler